Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valami szép frizurát, hajfazon...

Valami szép frizurát, hajfazont keresek sok hullámos haj esetén (? ) 14/L

Figyelt kérdés
2015. szept. 17. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem hullámos hajat, ha egyszer lehet, jó hosszan, félhosszan hagyni, mert ha rövid, akkor össze-vissza állhat, főleg ha sok van belőle (persze ha valakinek így tetszik, hordja így).

interneten is sok képet lehet találni; én így hordom:

[link] (persze nekem van oldalfrufrum is, ami má lenőtt, és ha zavar, így oldom meg)


[link] - ez is jó megoldás lehet, mert nem rakoncátlankodnak a tincsek a szemedbe, de nincs is felkötve teljesen, plusz, szép lesz az esése is.


aztán ott vannak a fonott technikák is. most nagyon divatos a borzas, félig befont haj, és íg, ha magadnak fonod, még divatos is lesz (mert ugyebár nehéz a hullámos hajat tökéletesre befonni).

remélem segítettem :)

2015. szept. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Van, akinek ez a szép haj:


[link]


[link]


Nekem ez:


[link]


[link]


Érted mire akarok kilyukadni? Nem mindenkinek jön be ugyanaz, ergo lehet, hogy neked a romantikus tincsek, nekem meg az hatalmas, kuszák. Én az égvilágon nem csinálnék magamnak olyan hajat, mint amilyen ezen a képen Taylor Swiftnek van, mert elhányom magam tőle, de mindent megadnék, hogy a hajam ne lapuljon le két perc alatt, és megtapasztaljam, milyen egy egész birka szőrzetét a fejeden hordani.


Mondd el, milyen stílust szeretnél, és segítünk frizurát keresni! :)

2015. szept. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ilyen hajamhoz keresnék frizurákat:

[link]

2015. szept. 19. 15:33
 4/7 anonim ***** válasza:
második! azért nem mindegy, hogy lánynak vagy fiúnak keresel frizurát :))
2015. szept. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó, akkor hozzátenném, hogy világos legyen: lány vagyok. :)

És igen, soha nem akarnék olyat, mint amilyen az első képeken van, olyat, viszont, ami az utána lévőkön, igen.

2015. szept. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
[link] - akkor inkább nőbe akarj ilyet :))
2015. szept. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most nem mindegy, kin van a haj? :D A haj a lényeg, nem az ember. Egyébként férfiak is hordtak olyat, amilyet te linkeltél, és nők is olyat, amilyet én. :)
2015. szept. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!