Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sok pasi miért csodálkozik...

Sok pasi miért csodálkozik azon, hogy nem veszik őket komolyan, mikor úgy öltöznek, hogy az egy vicc?

Figyelt kérdés
Komoly pasinak akarnak tűnni,de közben tinisrácnak,reppernek,túrázónak,vízimentőnek öltöznek és csodálkoznak a szerencsétlenek,hogy kinevetik és lepattintják őket.

2015. szept. 17. 20:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Mert nem csak a külsőség a lényeg.
2015. szept. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
Milyen az, ha valaki túrázónak vagy vízimentőnek öltözik? :D Amúgy meg az is épp elég gáz, ha valaki állandóan öltöny-nyakkendőben fontoskodik, hogy komolynak tűnjön, de gondolom neked ez a kategória jön be.
2015. szept. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez részben a lányokról is elmondható.
2015. szept. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%

Túrázó:

[link]

Vizimentő:

[link]


Ha egy férfi felelősségteljesen értelmesen gondolkodik, kedves, gyöngéd, a szava igaz és szép,


- felőlem öltözhet bármilyen ruhába, halálosan beleszeretek.

Pont.

2015. szept. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

A tinisrácot meg a reppert még megértem,hogy vicces egy harmincason.A túrázó alatt mi értesz? Mert ha túrabottal,napszemüveggel,túrazsákkal,túracipővel-nadrággal közlekedik a városban,az lehet vicces,de ha csak szeret túracipőben lenni,és lazább,túrásabb cuccban,azzal nem tudom mi a probléma.

Vízimentő? úgy érted David Hasselhoff a Blaha Lujza téren?

Szerinted amúgy milyen a nem nevetséges öltözködés egy férfi részéről?

2015. szept. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki úgy öltözik ahogy neki jó, nem ez alapján kéne egy embert megítélni. Felőlem öltözhetne a barátom hercegnőnek is minden nap, akkor is vele lennék. Jelenleg sem öltözik jól egyébként, kb úgy mint egy nyugdíjas. De miért számít ez?
2015. szept. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
60%
Csak magadat járattad le ezzel a kérdéssel.
2015. szept. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
22%
oké, hogy a külső nem minden, de én megértem a kérdezőt. nem tudnék komolyan venni valakit, akin pl. viccesnek szánt tibi atyás vagy tankcsapdás vagy akármilyen póló van..
2015. szept. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Én nem ezt tapasztalom valahogy, én szinte csak egyforma vagy közel azonos normál öltözetűekkel találkozok, idén még fura, egyedi öltözékűt talán nem is láttam, nem hiába, hisz nem akar senki eltérni,mert akkor ferde szemmel néznek rá.
2015. szept. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
A Tankcsapdás,Tibi atyás,meg egyéb más erőltetett vicces pólók megint egy más kérdés,de ezek érthetően komolytalanok.
2015. szept. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!