Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy sötét terepszinű férfi...

Egy sötét terepszinű férfi nadrághoz milyen cipő illik? Egy fekete deszkás cipő rövid szárral vagy egy fehér cipő? Vagy milyen?

Figyelt kérdés

2015. szept. 18. 06:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Sötétzöldhöz nekem egy barna sportcipő vagy bakancs tetszene, de a fekete és a fehér sem rossz. Ha az öltözéked többi része is sötét, akkor a fehér azért annyira nem jó választás.
2015. szept. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bőszárú nadrághoz régi fajta deszkás cipő illik, mint pl Vans Churchill. Szűkszárúhoz meg amik most felkapottak. Csakis sötét cipő, fekete, barna, szürke.
2015. szept. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fekete jobb, fehér sem rossz de jobban koszolódik, bakancs is jó.
2015. szept. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó hozzá valami "régebbi" deszkás modell, lehet egy kicsit "tepsi" is, Etnies, Fallen, ilyesmik. Illetve mivel terepmintás, bakancs is jó lenne, hogy hány soros, az már tőled függ, 3-tól 20-ig véleményem szerint mind jó, Steel, Martens, Sheffield...stb.
2015. szept. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A terepszínű nadrág alatt mit értesz, mert ilyen színt nem ismerek. Olyan foltos, amit a kommandósok használnak? Nekem az a terepszínű.De lehet, hogy sötétbarna vagy sötétzöld, mint ahogy írta valaki,vagy szürkészöld, vagy olívzöld, de terepszínű, az nem tudom, milyen. De ha valamilyen zöldes árnyalat,akkor ahhoz én barna cipőt vagy barna bakancsot vennék, attól függően, hova akarsz menni benne. Ha kirándulni, akkor bakancsot, ha a városba, akkor normál cipőt, de mindenképpen bőrcipőt hordjál, mert a műbőr cipőkben teljesen beleizzad, belebüdösödik az ember lába. Inkább spóroljon valaki egy jobb bőrcipőre, minthogy műbőrt hordjon. Ez igaz a pólókra is, csak pamutot érdemes venni, a műszálasba szintén bele lehet izzadni alaposan.
2015. szept. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előbbi vagyok. Megnéztem, mit jelent a deszkás cipő, ebből látom, fiatal vagy. Akkor viszont mindegy, hogy az a deszkás cipő milyen színű, mert mindegyik tarka, mintás.
2015. szept. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
fekete deszkás cipő jó hozzá, barna/fekete bakancs szintén
2015. szept. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én rövid nadrághoz is 10 soros acélbetkóst vagy Magyar katonai surranót hordok.
2016. ápr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!