Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egyes csajok miért hordanak...

Egyes csajok miért hordanak olyan kabátoknak hívott hónaljmelegítőket, amik egy 6 éves lányra sem mennének rá rendesen?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Irtó idétlen.


2015. szept. 18. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Divatból szimplán, mèghozzá ezeket is kb a bőrdzseki árán veszik meg a felfázással együtt:D
2015. szept. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Mert jól néz ki. Attól még hogy neked nem tetszik valami, másnak tetszhet...
2015. szept. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
12%
Azért mert fogyatékosok! Ennyi erővel a tangáját is nevezhetné mondjuk farmernadrágnak vagy pufajkanadrágnak. Mégcsak be se tudják cipzározni a -10fokban. Aki hülye az....
2015. szept. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%

Talán hogy többet láttassanak magukból. Ha hosszabb lenne, takarna, nem jönne a homokóra forma, és nem lenne mire álljon a hapiknak a micsodájuk... Nem tudom, mit nem lehet ezen érteni. A hapik is értik, a nők meg bármit elszenvednek azért, hogy mutatósabbak legyenek. Vérükben van.


(Amúgy tényleg iszonyat idétlen ez a ruhadarab, mi több: ronda.)

2015. szept. 19. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy a linkeltnél talán kicsit hosszabb farmerkabátom. Nekem tetszik, szerintem nem néz ki hülyén. Néha begombolom, de általában csak felveszem magamra, nyilván nem melegít, de szerintem nem is kifejezetten arra van kitalálva...Ha valaki fázik akkor felvesz egy pulcsit vagy egy normális dzsekit, kabátot. Én ha hűvös van felveszem, nekem olyankor ez is megfelel, egy farmerkabát általában eleve nem is szokott astag vagy bélelt lenni. Viszont nem is ez az egyetlen ruhadarab, amiben nincsen logika, rengeteg van, ami egyszer divatba jött, tök jól néz ki meg minden, de semmi különösebb funkciója nincsen.
2015. szept. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16 éves fiú vagyok, követem a divatot, a lányoknál is fontosnak tartom hogy divatosan öltözködjön, de ez szten is iszonyat ocsmány :-D
2015. szept. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyszerű,mert tetszik nekik. Erre biztos nehéz lett volna magadtól rájönni...
2015. szept. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne stresszeld magad ezen. Biztos neked is van olyan cuccod, amit ocsmánynak találnának mások. Élni és élni hagyni.
2015. szept. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond ezekkel a ruhadarabokkal, ezek direkt ilyenek, normális méretre van tervezve, tehát nem "hónaljmelegítő" meg "hatéves kislányra való". Neked nem tetszik, másnak meg igen, ez van...
2015. szept. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!