Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit jelent az acélbetétes...

Mit jelent az acélbetétes bakancs?

Figyelt kérdés

Tegnap megkaptam, hogy pózer vagyok, mivel nem sorolom be magamat se emonak, metalosnak, rockernem, bárminek, csak embernek, és emellett acélbetkóst hordok. A tag elkezdett magyarázni, hogy a jelentését se tudhatom akkor mire feleltem, hogy csupán mert tetszik, illetve mert pogó közben praktikus, miértne hordhatnám. Majd csak cifrábban ismételgette a mondandóját. Szóval, valaki elmondaná?: D

Pláne, hogy eredetileg munkavédelmi dolgok miatt kezdték el hordani...



2015. szept. 19. 10:50
 1/5 Titusztitusz ***** válasza:
100%
Az acélbetétes bakkancs lényege az, hogy a külső bőre alatt az orránál egy acéllemez is bele van építve...De ez persze kívülröl nem látszik...Azért gyártják ezeket, hogy aki olyan helyen dolgozik ahol fennáll a veszélye annak hogy valami nehéz dolog ráesik a lábára, vagy valami éles tárgy beleszúrhat a lábfejébe, akkor ne okozzon a baleset sérülést...
2015. szept. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Pontosan!

De akkor nem csak szerintem baromság ez az egész, ugye?

2015. szept. 19. 11:00
 3/5 anonim ***** válasza:
nem baromság, az előző válaszoló mondta h miért nm az... mert így nem szenvedsz balesetet
2015. szept. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mármint a hozzáállásom..:)
2015. szept. 19. 11:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van, eredetileg munkavédelmi céljai vannak, habár a köztudatban az terjedt el hogy akin acélbetétes van az biztos rocker/metálos/emo stb.
2015. szept. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!