Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Stílust szeretnék váltani,...

Stílust szeretnék váltani, milyen ruhákat javasoltok?

Figyelt kérdés

Szeretnék kicsit elegánsabban öltözködni. Nők, milyen ruhadarabokat javasoltok? Mutatnátok párat, amik nektek is tetszene? Egy kérés: Ne csináljatok belőlem yolo páwa, ecsethajú *öcsögöt...


22/F



2015. szept. 19. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Na ez engem is érdekelne. Egyszer már nekem is volt hasonló kérdésem de én nem nagyon kaptam normális válaszokat... :/

18/F

2015. szept. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerezz be sok inget. Az ing lehet elegáns és egyben laza. Farmer ing, kockás ing, csíkos ing stb. Fekete kabáttal a rossz időben nagyon jól mutatnak, de amúgy is. Rosszabb időben jobban meg lehet oldani az elegánsabb stílust. Pl: fekete farmer, vmi inggel, fekete kabáttal, bokacsizmával. Ha van egy jó kis órád, az is feldobja az öltözéket. Nyárra sajnos nem tudok jókat mondani, ott ez nehezebb. Persze akkro is hordhatsz inget, csak ne hosszút, egy 3/4-es farmerral, és félcipővel. Perfect
2015. szept. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

ing

[link]


nadrág

[link]


cipő

[link] [link]

2015. szept. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sunshinedoll ***** válasza:
2015. szept. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 gyuribacsika ***** válasza:
Kedves Sunshinedoll ez az első linked a nadrágos inges megoldás nagyon megtetszett nekem, az lenne a kerdésem hogy ilyen fazonú nadrágot illetve inget mely ismert vagy akár nem ismert üzletben lehet kapni?
2015. szept. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4-es teljesen jókat linkelt én is ilyet kerestem volna. :D 22/f
2015. szept. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!