Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Nektek mennyire...

Lányok! Nektek mennyire tetszik a garbó egy fiún?

Figyelt kérdés

185cm magas 17eves fiú vagyok. Van egy fekete garbom, szeretem hordani. Ez mennyire valo iskolaba? Esetleg ez a lányoknak tetszik vagy nem tetszik?


Hasonló mint ez csak teljesen fekete: G-Dragon let's fall in love ( kérlek masoljatok be, ha nem link)



2015. szept. 19. 22:25
 1/10 anonim válasza:
81%

Fiu vagy és ismersz kpopos számokat?!?!😀😀

Szerintem ha helyes vagy akkor nem azt fogják nézni hogy mi van rajtad(tapasztalat...lány vagyok),ha még jól is áll akkor az plusz ok hogy fel vedd.

És ha kellemetlenül éreznéd magad akkor gondolj arra, hogy mindig vannak rosszabbak is!

2015. szept. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy a garbohoz hosszabb nyak kell es vekonyabb arc. De mivel magas vagy, jol is allhat, ha vekonyabb az alkatod. Igy fejben elkepzeltem egy magas, vekonyabb fiut, fekete garbo, semmi gond. De tenyleg feltetelei vannak, megpedig amit elobb leirtam.
2015. szept. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. :)
2015. szept. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

hat magassnak magas vagyok. Vékony is vagyok es az arcom is vékony :D egyébként zaraba vettem egy éve. A hajam is fekete .


(Igen ismerek nem is keveset:D)

2015. szept. 20. 10:31
 5/10 anonim ***** válasza:
SEMENNYIRE!:(
2015. szept. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

2-es vagyok.

Akkor perfect! :D

Csak húzd ki magad. De komolyan. Ha a magas fiúnak szép a kiállása az nagyon vonzó tud lenni.

(ne csak akkor, ha garbó van rajtad :D)

2015. szept. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
17%
Nekem szokott tetszeni a garbó vékony srácokon. Általában jól néz ki.
2015. szept. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem hogy nem tetszik, de egyenesen jobban bejön az, ha a srác nem cipzáros/kapucnis melegítőszerű pulcsit vesz fel.

De a 2. válaszolóval egyet értek én is.Viszont nem kötekedésből, de esetleg én inkább úgy mondanám, hogy a hosszúkás arc a szempont.

2015. szept. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
bocsi, javítás: ...jobban bejönt MINT az...
2015. szept. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A lófejű csontváz gyerekek garbóban. Erre gerjednek a csontváz lányok nagymami 150 éves kardigánjában.
2021. febr. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!