Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 13-14 éveseknek milyen téli...

13-14 éveseknek milyen téli öltözködési tippeket adnátok?

Figyelt kérdés

Olyan könnyű tavasszal ősszel és nyáron jó cuccokat találni de a téllel nem tudok mit kezdeni. Nem szeretem a bundás nadrágokat, csak az extr szűk vékony farmereket vagy a szoknyákat. Szeretem blézereket, vékonyabb kardigánokat.

Leginkább a nadrágokkal van gondom, ha vékony akkor fázhatok benne ha vastagabb akor nem érzem jól benne magam :/


2015. szept. 20. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Tavaly nem volt gondod vele?


Sí overál, bundás csizma, bundás kabát, űrhajós sapka. :D

2015. szept. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem idén kezdett el érdekelni hogyan nézek ki
2015. szept. 20. 17:22
 3/6 anonim válasza:
szia. én nem szeretem a pufi kabátot, szivesebben hordok valami divatos szövetkabátot. nadrágból én is a feszulőset szeretem:) de ha 1 mérettel nagyobb nedrágot veszel télre az alá vehetsz cicanacit, és ugy feszulni fog:) biztos pulcsiból is találsz valami stílusosat. pl: kötött, amibol kilatszik egy elegans ing, esetleg egy belebujus kicsit sportosabb pulcsi. a lémyeg hogy télen is lehetsz divatos és nem fogsz fázni sem.. remélem tudtam segíteni. 16L
2015. szept. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szűk farmerre megoldás: ha fázol benne aláveszel harisnyát (bár nem tudom, hogy lehet farmerbe fázni, az alatt, amíg beérsz az iskolába).


A többire meg:

Réteges öltözködés. Kabát alá blézer/kardigán.


Ha vastagabb a nadrág nem érzed jól magad? Mégis hogy látszik egy farmeren, hogy milyen vastag? Szinte semmi különbség a vastag, és a vékony farmer között...

2015. szept. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, és hozzáteszem: én ugyanazt a farmert hordom télen-nyáron. Még korán reggel a -10 fokban is abban jártam lovagolni, akkor vettem alá harisnyát. Még nem ért fagyhalál, és fel sem tűnt senkinek, hogy harisnya van alatta.
2015. szept. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sztem is réteges öltözködés jó lesz, poló pulóver.
2015. szept. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!