Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » HA Aliexpressről rendeltem...

HA Aliexpressről rendeltem (első alkalommal), segítene valaki?

Figyelt kérdés
Hogy működik az, hogy a rendelés leadása után volt egy számláló, ami 8 napot, valamennyi órát mutatott a feldolgozásra. Erre 8 nap helyett 3 nap volt, most már azt az e-mailt kaptam hajnali 4-kor, hogy a szállítás folyamatban van... (most 60 napból számlálgat vissza) De este még nem ment át nekik a pénz. Létezik, hogy ezek már azonnal postára is adták, vagy ez csak ilyen automatikus üzenet? Nehéz az eladóval angolul szót érteni, meg nem teljesen világos, hogy mi is ennek a menete, de mesélje már el valaki, aki sokat rendelt már onnan, hogy pontosan hogy működik ez, ajánlott csomagként adják e föl, hogy tudom nyomon követni, utánakérdezni a postán stb, ha esetleg nem érkezne meg. Mik a teendők, stb. Köszönöm! :)

2015. szept. 22. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Amikor kifizeted a terméket, az eladónak van X napja, hogy feladja, ezt mutatja az egyik számláló. Miután feladta, megint X napja van (ez általában 60nap) a terméknek, hogy megérkezzen. Kapsz egy tracking numbert, amit különböző oldalakon tudsz követni, bár nem mindig működnek a számok, de legtöbb esetben akkor is megérkeznek a termékek. Ha esetleg nem érkezne meg, amit rendeltél, nem szabad megvárni, míg a számláló lejár, mert akkor se pénz, se cucc. Érdemes előtte pár nappal vitát nyitni, vagy csak simán írni az eladónak, hogy nem kaptad meg, azt amit rendeltél.
2015. szept. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De létezik az, hogy a csomagot a pénz étutalódása után már pár órával azonnal fel is adta?


Hol tudom a számot nyomon követni?


Átlagosan hány nap alatt érkezik meg (ha ugye nem szabad megvárni h a 60 nap leteljen)?

2015. szept. 22. 19:31
 3/9 A kérdező kommentje:
És a terméket közvetlenül Kínából küldik, vagy ők is megrendelik valahonnan, majd továbbküldik nekem Mo-ra?
2015. szept. 22. 19:33
 4/9 bamboochatheone válasza:

A leggyorsabb feladási idő egy nap. Általában 3 hét alatt érkezik meg a csomag de nekem volt már 12 naptári nap is.

A csomagokat pedig általában Kínából küldik kivéve ha van europai raktárja a boltnak(mert ugye alin boltok vannak)

2015. szept. 23. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
tehát létezik az, úgy h szombaton rendeltem meg, kedden vették le a pénzt, és már azonnal aznap föl is adták?
2015. szept. 23. 09:11
 6/9 anonim ***** válasza:
persze, lehetséges
2015. szept. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. szept. 23. 18:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk mivel kártyával fizetsz,így a pénzt rögtön levettek,max Te kaptál róla késve értesítést...
2015. szept. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem:)
2015. szept. 24. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!