Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz ha egy lányon száj mintájú...

Gáz ha egy lányon száj mintájú póló van?

Figyelt kérdés

2015. szept. 24. 05:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Kisse..
2015. szept. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
attól függ, milyen..
2015. szept. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem leggingsem van :) Szerintem nem ciki. És 30 éves 2 gyerekes anyuka vagyok :*

[link]

2015. szept. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
attol fugg.ha a rolling stones tipusura gondolsz,nem.de ha mas,elegge.
2015. szept. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pólótól függ.. sima száj mintásat, amit pl a 30 éves válaszoló linkelt be, biztos hogy soha nem vennék fel.


De van olyan pólóm amin száj van, mivel a Falling in Reverse-nek, az egyik kedvenc bandámnak, ilyen a logója :D

Az tetszik, meg még a Rolling Stones is elmegy.

2015. szept. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
alapvetően nem gáz, de a 30 éves viszont rettentő cikis
2015. szept. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egek mert egy 30éves annyira öreg hogy kosztümben kellene járnia nem? Sok 30 éves hord Converset mert Air Maxet meg leggingset meg helyes kis rucikat. Hagyjuk már hogy 30 évesen cikis.

Az 55éves anyukámnak adtam egy csomó Amnesia cuccomat (tunikák) amik aztán fiatalosak és istenien állnak neki...

Egyedül az a ciki ami bénán áll és ez nem korfüggő. Egy 18 évesen is állhat bénán ha a hájas hasa kilóg belőle pl.

2015. szept. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!