Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esküvőre mibe illik menni?

Esküvőre mibe illik menni?

Figyelt kérdés
Kis vita alakult ki azon, hogy esküvőre illik-e felvenni fehér, szűk fazonú, térd fölé érő ruhát, aminek a vállán és derekán széles fekete csipke díszítés található. Fekete boleróval. Mi a véleményetek?

2015. szept. 24. 06:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%

Inkább keress erre az alkalomra valami mást!!!


Azon a napon a fehér szín a menyasszonyé...

... a fekete színt temetésre szoktuk..., amely szintén nem illik egy esküvőre...

Szerintem!

2015. szept. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg van kép róla? Szerintem nincs ezzel semmi gond.

Elsőre találtam is erre példát ezen az oldalon úgy hogy nyugodtan felveheted :)


[link]

2015. szept. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
"Az esküvőn néhány szín viselése kifejezetten tilos! Ezek a fehér, a fekete, és a piros sem idális. Ezek kombinációja viszont kifejezetten ajánlható, egy klasszikus fekete-fehér ruha nagyon elegáns tud lenni"
2015. szept. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem tiszta fehér, ezért a színével semmi gond. Ha túl szűk fazonú, túl rövid, vagy túl mélyen dekoltált, az viszont nem jó (kép hiányában ezt neked kell eldöntened).
2015. szept. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Kombinálva nyugodtan lehet hordani, csak magában nem szerencsés. Az megint más kérdés, hogy mennyire ér térd fölé az a ruha, mert diszkóba is elmenően mini fazont azért nem illik felvenni.
2015. szept. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Fehérben nem illik esküvőre menni.
2015. szept. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
6-os válaszoló mit nem értessz azon ,hogy fekete fehér ruháról van szó feket boleroval? Erre csak azért is odaírod,hogy fehérbe nem illik menni.Tudod egyáltalán értelmezni azt amit olvasol?
2015. szept. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Teszek fel róla képet. Nem mini, és nem mélyen dekoltált. Épp csak a térdem van ki belőle. Szerintem diszkrét és elegáns. Csak a szín miatt volt itt többünk között vita.
2015. szept. 24. 15:14
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok annyira jártas ezen az oldalon, így nem tudom hogy kell képet feltenni.
2015. szept. 24. 15:29
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
#7: Mit nem értesz azon, hogy esküvőre feketét, fehéret és vöröset/pirosat nem illik felvenni? Akkor sem ha ezeket kombinálod. Más kérdés, hogy valószínűleg csak kevesen fognak megszólni érte, de a kérdés az volt, hogy mit illik és ilyet, főleg csipkét NEM.
2015. szept. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!