Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tegyek? Hogyan teszek neki?

Mit tegyek? Hogyan teszek neki?

Figyelt kérdés

H..Ez hosszuú lesz de kérlek segitsetek.Na szóval.15 Ééves vagyok új suliba kezdtem vagyis gimi xd És van egy fiú akit gyerek korom óta ismerek,hááát ha összefutunk talán köszönünk egymásnak mert nem igazan szoktunk öszefutni az utcán.Már ugy kezdtem a gimit hogy szerelmes vagyok belé.Azon a jatszoteren focizik a haverjaival ahol én lakok ,mert bérhazba lakok es a szobámból rálátok .mindig köszöngetet nekem én meg beleszerettem sajnooos.11 edikes tudom tudom idősebb mint én.Szőke haja van.És az az a legnagyobb baj ..............hogy az egyik legjobb baratnomnek irogat aki az osztalytarsam letapizta is elottem a baratnom persze ezt nem hagyja es minden nap ráir.Bejön neki még egy másik osztálytársam aki persze nem én vagyok ...és még egy másik lány aki szerintem iszonyat csúnya...RENGETEGET olvastam a gyikon és mindenki azt mondta h felejtsd el egy bunkó stb stb bárcsak eltudnam ..nem megy

--valamit mondjatok hogy tetszek neki?baratnom vörös hajú szemuveges kicsit feketébb stliusa van de nem punk nincs tetkoja nem emos csak fekete ruhaja van altalaba...Mondjatok valamit

Én : huuuuu 38 kg vagyok iszonyat vékony vagyok hát középig ér a hajam.HM.szeretem a tumblr s felsőket amin pl van egy fánk vagy hogy az van rá irva h "hipster" ilyenekbe szoktam járni cipóóó:converse legfőképp vagy nike 2 conim van és egy nikom azokba szoktam meg tallys nadrágokba szóval átlagos vagyok.Nem vagyok egoista egyáltalán.Baratnőim folyton mondjak h szép vagyok de én akkor csak kiröhögöm őket és megkérdem h AKKOR MILYEN A CSUNYA? Alapozót soha korrektort soha mert olyan arcom van mint egy babának.nagyon gyerekes fejem van azt mondják mint egy manó :) szóval olyan negyedikesnek nézek ki,nagyon magas vagyyok .....szoval sminkbe csak szempillaspriral de azt nagyon mert imadóóóóm a szempillákat a szép hosszú ívelt korom fekete pillákat es talán ha olyan kedvem van akkor egy kis szemfestéék meg eos ajakápoló cucc xd oohm..háát néha van olyan hogy nincs időm reggelente és full smink nélkül megyek el iskolába :/ hát kb ennyi kérlek segitsetek nagyon sokat sírok :c tudjátok milyen azt nézni hogy a fiu akibe szerelmes vagyok a barátnőmet fűzi ELŐTTEM .nem kivánom ezt senkinek és köszönöm ha valaki ezt elolvassa :)



#szerelem.segitsetek.sirok
2015. szept. 26. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem éri meg hülye srácok után futni, de mindegy, majd rájössz te is.

De mondjuk ha fiúknak akarsz tetszeni akkor nem ártana csajosabban, komolyabban öltöznöd. Nem kislányos fánkos pólókba meg tornacsukába... ez gyerekes. Még jó hogy nem vonzó a pasiknak, nem egy kisgyerekkel akarnak összejönni. Ha nagyon gyerekes az arcod is akkor legyen egy nőies frizurád hozzá. 15 évesen már nem előnyös ha gyerekesen néz ki valaki.

De persze ez mind csak a külső, és az írásod alapján belsőleg is rettentő gyerekes vagy. Az sem épp vonzó tulajdonság, max a pedofiloknak.

2015. szept. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nincs annyira gyerekes arcom csak olyan sima semmi pattanás nincs rajta és nagyok a szemeim és ezért azt mondják hogy olyan gyerekes,de ezzel nem tudok mit tenni ugy kb 2 évvel fiatalabnak nézek ki mint a többiek,a ruháim meg hát mondtam ez a tumblr de nekem tetszik az a fankos .UJJATLAN és ohm jól néz ki ezért szeretem.belsőleg nagyon nevetős vagyok folyton vigyorgok :D de tudok komoly is lenni
2015. szept. 26. 17:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Max. egy képről lehetne tudni min változtass,amin te is vagy,nem valaki más.
2015. szept. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem küldök képet..de igaza van az első embernek.nem fogok utána szaladni.Nem fog érdekelni nem fogok neki köszönni .

Meguntam

2015. szept. 26. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!