Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Zeneakadémia - Kocsis Zoltán,...

Zeneakadémia - Kocsis Zoltán, Nemzeti Filharmonikusok hangversenyre miben illik menni mostanság?

Figyelt kérdés
Rég nem voltam, idegesít a sok pulóveres, farmeres fazon, színházban mindig kiakadtam rájuk. Szóval hajlamos vagyok túlöltözni eseményekre, de mindig azt vallom, hogy inkább legyek kicsit csinosabb, mint alulöltözött, az nagyon kellemetlen. Amit felvenni gondoltam: Zárt nyakú 3/4-es ujjú fekete flitteres egyberuha, testszínű vagy fekete (60 den) harisnya, fekete magassarkú, balerina konty, pici gyöngy fülbevaló, fekete színházi táska, rajta egy íven kis kövek. Csizmát át kellene gondolom venni, télen lesz a hangverseny, ruhatárban nem hagynék cipőt, mindegy, ez egy másik kérdés. Ez a szett így milyen oda?

2015. szept. 26. 23:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!