Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » H&M-be és hasonló helyekre...

H&M-be és hasonló helyekre mennyi időnként érdemes elmenni?

Figyelt kérdés
Kicsit új vagyok még ebben, mennyi idő alatt cserőlődik le kb a ruhák fele, vagy hogy megy ez? Eddig mindig évenként mentem (augusztus) de már szívesen költenék többet is ruhákra. Elég válógatós vagyok, kevés ruha tetszik.

2015. szept. 27. 23:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én mostanában azt csinálom, hogy mindig megnézem online, mi van, milyen áron. Fent van az egész kollekciójuk az oldalon. Megnézheted, mi az új az új termékek fülnél. És ha döntöttem, hogy valami tetszik, akkor megyek el a boltba felpróbálni és megvenni. Sokkal kényelmesebb és gyorsabb így.


Az online megvételt csak akkor ajánlom, ha tudod, hogy jó lesz a méret. Farmert, pulcsit, dzsekit vennék online, de blúzt pl. sosem, azt fel kell próbálnom, hogy átlátszó-e, ill. belátni a gombok közötti lyukon, vagy sem.


Átláthatóbb is az egész az oldalon, a boltban sokszor rendetlenség van.

2015. szept. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. szept. 28. 00:49
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan van árufeltöltés, az adott kollekciót az üzletek nem egyszerre kapják meg. Ha hetente mész, akkor is találsz új darabokat.
2015. szept. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen helyekre nem érdemes menni, vacak minőség, kínai cuccok, viszont annyira nem olcsó mint egy kínai... ha válogatós vagy akkor keress kevésbé felkapott márkákat, üzleteket. Olyan helyeken több jó cucc szokott lenni.
2015. szept. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor Pesten te mit ajánlanál? (férfinak)
2015. szept. 28. 18:16
 6/10 A kérdező kommentje:
Mert ezzel így nem sokra magyek :D
2015. szept. 30. 19:31
 7/10 anonim ***** válasza:

Jajj, mindig van valaki, aki lehordja a "plázás" márkákat, aztán hogy hova menjünk akkor, arról semmi konkrétum. Nincs baj a h&m-mel. Van mindenféle cucc, hatalmas a választék, neked kell megnézned, hogy számodra elég jó minőségű-e vagy sem.


Attól, hogy a távol-keletre outsource-olják a ruháik varrását, ezeknek a ruháknak még rendes designereik vannak, és nagyon is céljuk, hogy egyfajta (ha nem is a legeslegmagasabb) minőséget fenntartsanak...

2015. szept. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én egyébként sem a minőséggel foglalkozok igazából. Vagy tetszik valami vagy nem :)
2015. szept. 30. 20:51
 9/10 anonim válasza:
100%
A H&M-es cuccok nagggyon jó minőségűek! Sosem volt mèg velük bajom! Jó árban vannak a ruházatok,bőséges a vàlaszték,és vannak nagyon de nagyon menő ruhák! Érdemes előtte valóban szétnézni neten,hogy mik vannak!! Ne foglalkozz azokkal,akik azt mondják,hogy sz*r... Döntsd el Te. A lényeg h tetszen,és meg tudd fizetni!:) szép napot!
2015. okt. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:) nemrég a Bershkában találtam jó cuccokat még.
2015. okt. 11. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!