Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Titeket nem zavar, ha valaki...

Titeket nem zavar, ha valaki ugyanazt a ruhadarabot viseli, ami épp rajtatok is van?

Figyelt kérdés
Vagy egyszerűen csak ignoráljátok?
2015. szept. 28. 20:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
engem nem zavar. Mivel nem designer boltokban vásárolok, óhatatlan hogy még pár ezer ember hordja ugyan azt amit én.
2015. szept. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Sosem fordult még elő, pedig plázás boltokból öltözöm.
2015. szept. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
De,engem nagyon zavar. 20/F
2015. szept. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Engem zavarna. De szerencsére nem hordok olyan ruhát, ami tucat.
2015. szept. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
44%
Nezd meg a ferfiak egyenruhajat (oltony) szinte mindenhova azt veszik fel es soha sem hisztiznek miatta,hogy mindegyiken az van...
2015. szept. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
nem mert nekem úgyis jobban áll :)
2015. szept. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
22%

Engem zavar... Mondjuk designer ruhákat hordok nagyrészt, így nem igazán szokott előfordulni. Zaraban meg az ilyen plázás boltokban pedig az egyszerű, letisztult darabokat veszem, így az jól kombinálva nem tűnik fel senkinek, ha máson is olyan van.

Mondjuk voltam egy összejövetelen hétvégén, ott kb 4-5 lányon az egyik magyar márka ugyanolyan Mickey egeres ruhája volt... Eléggé feltűnő darab. Az azért fura volt... :/

2015. szept. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Attól függ, ki hordja. Ha például valaki elmegy mellettem az utcán, és mondjuk ugyanolyan a pulcsink, az nem érdekel, de ha egy olyan osztálytársamé olyan, akivel nem vagyunk különösebben jóban, az zavar.
2015. szept. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem volt még olyan. Általában külföldről szoktam rendelni a ruháimat, vagy ha boltban veszem akkor nem a tucat, divatdarabokat, hanem ami egyedibb, ritkább. Nem szeretem az átlagcuccokat.
2015. szept. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Sunshinedoll ***** válasza:
91%
Nem nagyon, azért vettem meg, mert tetszik, nyilván sokaknak tetszik. Elég magabiztos vagyok a megjelenésemet illetően, szóval tök mindegy, ki hordja, rajtam így is úgyis jól áll. Most mi abban a ciki, hogy csak plázás üzletre van pénzem nem pedig a designer cuccra, turkálóban meg sose jó rám semmi? Semmi.
2015. szept. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!