Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kinéztem egy platform bokacsiz...

Kinéztem egy platform bokacsizmát (15centis sarok),176centi vagyok, nem leszek nagyon magas?

Figyelt kérdés
2015. szept. 29. 15:07
 1/7 Szoboszlai Sári válasza:
Szerintem magas lennél benne de ha tudsz benne járni és van hova felvenni akkor megéri megvenni ;)
2015. szept. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De, nagyon magas leszel, és egy 15 cm bokacsizmát hordani sem nagyon lehet sehol, szóval nem sok értelme van szerintem.
2015. szept. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

15 cm? AZ igen! És tudsz benne menni vagy félő , hogy kitöröd a bokád? :))

Bocsi, nem rossz szándékúan írtam!

Amúgy de, 176 cm vagy alapból, így nagyon magas leszel.

2015. szept. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
de, de ne azért ne vedd fel. egy ilyen magasságú csizma szerintem csúnya és nevetséges, közönséges, egy 160 centis lányon is, magasságtól függetlenül. járni is alig lehet benne kb és mindenki meg fog bámulni.
2015. szept. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Platform csizma,kB.3cm csak a platform talp része!
2015. szept. 29. 17:12
 6/7 anonim ***** válasza:
nagyon ormótlan lehet, én 160 centivel se venném fel.
2015. szept. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 enrike válasza:
Ízlések és pofonok.Ha tetszik és tudsz is benn normálisan járni nyugodtan vedd meg.Amúgy meg kit érdekel ki mit gondol,ha téged boldoggá tesz.Rajta!
2015. nov. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!