Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bemehetek az üzletbe és...

Bemehetek az üzletbe és átcserélhetem a cipőt egy számmal kisebbre az eladók beleegyezése nélkül (a blokkot elveszítettem de a cipő tökéletesen új állapotban van, viszont így tudom nem cserélnék vissza)? Vagy besípol a cipő?

Figyelt kérdés
Nagyon hülyén hangozhat a kérdés de elég drága cipő volt, viszont túl nagy és erre most jöttem rá, hogy először viselném. :(
2015. szept. 29. 18:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Persze hogy besipol.

Próbáld meg kicseréltetni, mond meg hogy nincs meg a blokk, lehet kicserélik.

2015. szept. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Te nem cserélheted ki.
2015. szept. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És mi történik ha besípol? Tuti nem cserélik ki mert nemrég ugyanez történt ugyanabban az üzletben (Zara) és nem cserélték ki. :( Nagyon rossz mert nem veszek minden héten új cipőt, ezt nagyon szerettem volna és most kiderül hogy nem jó a méret. :( Tényleg lehetetlen?
2015. szept. 29. 18:55
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha besípol, akkor lopással fognak vádolni.
2015. szept. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De hát ha látják, hogy a táskámban semmi? :(
2015. szept. 29. 19:04
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor levetetik a cipőd, szerinted ők hülyék? :-)
2015. szept. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy egyszer már történt ilyen? Hogy tudsz 2-szer nagyobb cipőt venni és még a blokkra se vigyázni?

Elég gyanús vagy...

2015. szept. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Bele van a talpba építve lopásgátló és úgy hatástalanítják hogy a kasszanal hozzáérintik valami hatástalanító mágneshez.

Be fog sípolni és a kamerán is visszanézik a bűvészmutatványod...ha ez csak igy mehetne akkor mindenki a zaraba menne új cipőért úgy hogy a régit otthagyja.

2015. szept. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg kicseréltetni. Ha nem cserélik akkor add el és vegyél kisebbet.
2015. szept. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha ez egyszer valakivel megtörténik, az a minimum, hogy egy életre megtanuljuk a leckét, és eltesszük a blokkot.
2015. szept. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!