Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találhatnék a méretemben...

Hol találhatnék a méretemben bikinifelsőt?

Figyelt kérdés
A probléma nem aktuális szezont tekintve, de nemsokára megyek fürdőbe. Folyamatosan növöm ki a bikinifelsőim, idén nyáron szabályosan ez okozta a gondot, mivel nem találtam hat ruhaboltot átkutatva sem bikinifelsőt. 85/D a méretem, és feledtam a kereséssel akkor, most meg semmiképp sem szeretném lemondani az utat. Akad esetlek valaki, aki tudna MEGBÍZHATÓ linket adni? Köszönöm:)

2015. okt. 1. 16:25
 1/3 A kérdező kommentje:
Esetleg*:)
2015. okt. 1. 16:30
 2/3 anonim ***** válasza:
Bonprix. Mennyire vagy biztos a méretedben? Mell alatt körben mérve hány centi vagy?
2015. okt. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért ez nem olyan lehetetlen méret... Már, ha pontosan mérted. Meg jó a méretezés az üzletekben. Melyik hat ruhaboltban jártál? Ezek után, nem mondanám épp megbízhatónak a netről való rendelést...
2015. okt. 2. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!