Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egészséges lehet az, és mi a...

Egészséges lehet az, és mi a véleményed arról ha valaki kabáton kívül egy-egy réteg de kellően meleg és naponta váltott ruhában jár?

Figyelt kérdés

Egészséges lehet az, és mi a véleményed arról ha ilyen időben, valaki összesen utcára felül egy-egy szál feszes őszi vékony anyagú de meleg topban, egy-egy feszes de vékony (bár szintén meleg) nadrággal, bokacsizmákat váltva, és utcán ha már hideg van sapkában, addig csak sállal, egy hosszabb átmenti kabátban, és már hidegebb lesz egy meleg most divatos félhosszú kabátban jár?


A kabáton kívül minden hol egy rétegben? Éppen a réteges öltözködést mondják minden hol? De ő se télen, se nyáron nem hord melltarot, bugyit is csak rövid ruha alá, zoknit harisnyát utcára meg soha.


Topokat, nadrágokat minden nap váltja, és utána mossa, csizmájából is több fajta és színű van, azokat is váltogatja.


2015. okt. 1. 18:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%

Te valami másik univerzumból jöttél? Úgy fogalmazol, hogy azt külön ki kéne találni.

Harmadjára olvastam végig, mire elfogtam. Hogy leírtál egy tök normális stílust.

Mi a baj akkor?

És mit jelent az, hogy a kabáton kívül minden hol egy rétegben? Ja, jó, mire lemásoltam, leesett. Egy rétegben? Mivan? Ha egy réteg, akkor egy, ha hideg van, nem olyan kellemes, ha nincs hideg, tökmindegy, de akkor is, öreg, get a life...

2015. okt. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%

Először azt hittem, a kabátra veszi rá a felsőt.

"Egy-egy réteg, de kellően meleg..." Meg is válaszoltad. Most tényleg, ez ennyire érdekes kérdés, hogy ki kell írni?


Az egyetlen érdekes része a kérdésednek, hogy sose vesz se melltartót, se zoknit, bugyit se mindig. Miért nem írtad ki csak ezt, hogy ez normális-e? A többi az kinemszarjale, egy ember így öltözködik.

2015. okt. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
44%
Nem hord melltartót, bugyit is csak rövid ruha alá, zoknit harisnyát utcára meg soha. ???? Uramisten léteznek ilyen emebrek?? De miert nem hordasz???
2015. okt. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
44%
Ehhez ritka hülyének kell lenni. Inkább naponta mos nadrágot, topot minthogy fehérneműt hordjon... elég gáz. Na meg undorító is lehet ha épp folyása van, ami ugye természetes dolog a nőknél.
2015. okt. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
Elég igénytelen személy lehet, ha még bugyit se hord.
2015. okt. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Én a pasija vagyok, és sehova nem hordok bugyit. ;) :D


Csak apám is mindig a réteges öltözködéssel jön, meg ha napközben melegebb lesz jó valami levenni.


Ő azt mondja neki jó. Lehet csak én aggódom érte, az egészségért túlzottan.


Bár ő az eü-s, és hetedik szemeszteres orvostan hallagató. És ott ha kell hord zoknit, eü-s nadrágot meg rövid félhosszú köpenyt, fehér, zöld lábelit.


Igen diszlexiásan és nem kicsit műszaki nyelvezettel írtam. (pl. egy-egy azaz itt minden nap más)

2015. okt. 1. 20:46
 7/15 A kérdező kommentje:

Magára éppen pont, hogy nagyon nem igénytelen, környezetére előfordul, hogy igen. Bár az anya elkényeztette abban. De mostanában miattam jobban oda figyel, és már az sem vészes.


A ruhára okosan költ, meg külföldi idősebb rokonok költenek rá bőven ha kimegyünk. És állandóan hívnak. Egyetlen vér szerinti unoka és unkahúg.


Tampont használ, és 7-dik szemeszteres orvostanhallgató biztos tudja a megoldást az eü-s dolgokra.


Most kérdeztem, amúgy tanul: "hüvelyi folyást mindig kóros folyamatnak tekintjük" - azt mondta keresek erre rá.


Azt mondja kényelmetlen és felesleges az alsónemű, meg mire tönkre megy, úgy is kimegy a divatból.

2015. okt. 1. 20:58
 8/15 A kérdező kommentje:
Rokonoknál nyáron amikor kint volt, azt monda szinte egy lányon sem volt melltartó. Éppen ez is a divat. - rákerestem és tényleg.
2015. okt. 1. 21:01
 9/15 anonim ***** válasza:
37%
Az, hogy nem hord melltartót, még csak-csak elmegy, ha nincsenek nagy mellei, de basszus, bugyit és zoknit?
2015. okt. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Én a felsőruha egy rétegén + kabát voltam igazán megakadva. Meg hogy egy testhez álló nadrág önmagában melegíthet-e annyira. Bár a tények ellenem szólnak. Hőmérő, tavalyi ruhával. - így nem baj ha kinyúlik.


Bugyira azt mondj, azt két okból hordtak, hogy védjék a ruhát, és mert régen a ruhákat hetente, havonta vagy soha nem mosták ki. Jó egy rövid ruhában felveszi, hogy ne villantson. És ott nincs más amivel összedörzsölődne.

Zoknit is csak ritkán papucsban hord. Zoknira meg azt mondja, hogy ha két napig nem veszi fel ugyan azt sportcipőt osztályos gyakorlatra, és mindig használ cipőspray-t, és kellően tisztítja a lábelit, kevesebb kosz és baktérium kerül a cipőjébe mintha, mintha a zokni szösze is ott lenne még táptalajnak, és a zokni is kidörzsölné a lábbeliket. Meg azt tanulták, hogy a zokni a baktériumok melegágya, akár csak a bőrcipő ha nem kezelik belül is alaposan, de a bőrt meg lehet és akkor kell is kezelni. Tény hogy régen is a puha bőr lábbelikbe (most értsd itt a nála bokacsizmákat) nem vettek se zoknit, főleg nem kapcarongyot. A kapcarongy a csizma hibáinak kijavítására: azaz, hogy ne törjön, és könnyebben szellőzőn; a zokni először a sarut tette teljesen lábfejfedővé, és így meleg lábbelivé, és itt is a tisztulás vagyis tisztítás volt a másik cél, ja és a kényelem.

Manapság bokazoknikat hordanak télen-nyáron a fiatalok, az főleg nem melegít annyit egy rövid szárú lábbeliben, mint egy bokacsizma önmagába, béleletlen, vagy bőr bélésű vékonyabb anyagból ilyenkor, és ha valódi bőrrel bélelt hidegebben időben.


Nem tudom én bőrfélcipőt és bőrbakancsot hordok. És vékony vagy vastag zoknival, az évszakhoz illőn, hosszú sötét skót és francia kockás mintával díszítve. Pedig az én labelijeim is minőségi kényelmes darabok, csak hogy vastag bőrből.


Ja és én jégeralsót is hordok, igaz nem hordok mást testhez álló nadrágot.


Az övé meg igaz olyan puha minőségi darabok, hogy a lábához simulnak.


Mindegy én még aggódom egy kicsit.

2015. okt. 2. 01:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!