Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Öltöny hétköznapi viseletre?

Öltöny hétköznapi viseletre?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megkérdezni tőletek,hogy mi a véleményetek arról ha egy 20 éves fiú esetleg naponta ingekben,zakóban esetleg nyakkendőt visel hétköznapi viseletként? Furán néznének az emberek illetve kifizetődő lenne az évszaki hatásoknak? Szeretném átalakítani az öltözetem férfiasabbá (melegítőktől meg a színes hipster,páwa ruháktól rosszul vagyoktudom kicsit furán hangzik de nem sok ilyen kérdéssel találkoztam még ezért próbálom picit bontogatni a témát. A válaszaitokat előre is köszönöm!

2015. okt. 1. 19:37
 1/7 anonim válasza:
Bár én 17 vagyok, úgy két éve már én is így öltözködöm, szinte mindíg.(változatosan, de próbálok mindig elegáns vonalon lenni) Kellett egy KIS idő amíg megszokták a barátaim, ismerőseim, és RITKÁN még hallok ilyeneket hogy "hmm de kiöltöztél; de csinos vagy; készülsz valahova?" stb, de én jobban érzem magam benne.. (meg már nem is észrevehető ha mondják. Évszaktól függően persze változó hogy zakó ing milyen vastag hány réteg, de volt már hogy télen se volt fura a kabát alatt a zakó (meg rajtam főleg a mellény vagy nyakkendő van gyakrabban) de én nekem igazából csak poziviv volt ez az egész "válasz,visszacsatolás" a nép részéről xd :D És tényleg férfiasabbnak érezheted magad! :D
2015. okt. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is pont ugyanezt a visszajelzést szeretném másoktól és magamtól is ( bár az utolsó evidens). Abszolút nem érzem magam jól ezekben a göncökben persze farmer az. Nem értek semmit gyakorlatilag az öltözködéshez de amikor meglátom az embereken hogy milyen ruha van rajtuk rosszul vagyok hogy mennyire ronda vagy igénytelen vagy másik nemi identitást tükröz vissza :D
2015. okt. 2. 05:38
 3/7 Elenios válasza:
Szerintetek blézer vagy zakó elegánsabb?
2015. okt. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Úgy tudom hogy a zakó férfi, a blézer pedig női öltözékekhez van. :)
2015. okt. 2. 21:09
 5/7 Elenios válasza:
Én is úgy tudtam amíg meg nem láttam a newyorker oldalán, hogy egy srác blézert visel. :D
2015. okt. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Figyelj, ha te így érzed magad kényelmesen és magabiztosan akkor vágj bele, ez nem kérdés ;)

19/F Öltönyben minden nap ~ ha nem is akkor meg ing nyakkendő és mellény de az csak akkor ha nyáron már elviselhetetlen a hőség ^^

2015. okt. 13. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én 16 éves lány vagyok, és még mindig mondják, hogy ünneplőben vagyok, pedig már megszokhatták igazán. Ha kimegyek a lakásból, MINDIG inget veszek föl. Gyakori a fehér felső + fekete alsó kombináció. Ritkán nyakkendő, mert tetszik. Ha jobb idő van, akkor gyakori a fekete rövid szoknya is.

De néha inkább katonásan nézek ki (nem terepszínű cuccokra meg skinhead cuccokra gondoltam).

2015. okt. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!