Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködjek férfias...

Moemi chan kérdése:

Hogyan öltözködjek férfias stílusban mégis nőiesen?

Figyelt kérdés
2015. okt. 3. 14:39
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Fura,a lányok fiúsak,a fiúk lányosabbak akarnak lenni. :DD
2015. okt. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Nyakkendőt inkább férfiak hordanak... zakóról nem is beszélve.

Elég ferde hajlamú öltözködés ez.

2015. okt. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
18%

Na kedves 10-es!

Utannam is jo a ket hozzaszolo,osztom oket is!

Valo igaz amit ok is irtak,viszont amit te valaszoltal az erdekes mert te a fiuk hajviselete alapjan homarozod oket,ami igencsak keveset nyom a nemi hovatartozasba,viszont egy zakos nyakkendos csaj! Haaat az minden csak nem hetero....

2015. okt. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Egyszerű, elmész a férfi ruházati részlegre és a méretednek megfelelő ruhákat veszel, ami tetszik.
2015. okt. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
2015. okt. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Ami nehez lesz neki kedves 14 ! Mert a ferfiak anatomiaja eltero a noketol es ebbol kifolyolag logni fog mindenhol.

Nem beszelve a kenyes helyzetrol...

2015. okt. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Már bocs, de én nőiesen öltözködöm, mégis van pár zakóm. Blézernek hívják kicsit szebben, de a lényeg ugyanaz. Elegáns és nőies viselet.
2015. okt. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Először is mégegyszer köszönöm a NORMÁLIS válaszokat! :)

Én úgy gondolom mindenki úgy, olyan stílusban öltözkodik ami tetszik neki. Én nem értem az olyanokat akik azért mert valaki nem a megszokott stílust követi már egyből elítéli. Csak egy normális kérdést tettem fel és erre voltak olyanok akik már egyből lenéztek magyarán mondva. Akik ezeket írták először is nézzenek már magukra, majd csak utána írosgáljanak baromságokat, mert nemhiszem hogy ők is olyan tökéletesek lennének!

2015. okt. 5. 17:31
 19/25 anonim ***** válasza:

17-es!

Lehet szebben mondani,de akkor is szharul nez ki mivel ferfias szabasa van!

Lasd oltony ami ugyebar ferfias viselet,nem ertem hogy gondolja egy no hogy noies viselet egy ferfi ruha noinek nevezve! Kosztumre gondolok.

Kerdezo! Lehet mi hulyesegeket irunk,de meg ha rosszul is hangzik a joszandek vezerel,nehogy negativ beszolast kapjal.

Az szep lenne amit irtal,hogy mindenki ugy oltozik ahogy neki tetszik csak ez nem kivitelezheto,figyeld csak meg ha egy fiu csupan szukebb ne adj isten nejlonbol keszult ruhat venne fol ,itt mint egy darab husra a piranyak ugy ugranak a hoarozok.

Amugy ha en hulyesegeket irok,akkor ezt a szot magyarazd mar meg nemtom mit jelent: írosgáljanak ???

2015. okt. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Először is ennek az oldalnak nem az a lényege hogy veszekedjen mindenki mindenkivel. És kedves 19-es, ki beszélt itt a szavak jelentéséről?? Tudod van olyan város ahol így is beszélnek! De hogy tisztában legyél az 'írosgáljanak' szó jelentésével elmagyarázom.

Tehát van az ír szó és ebből jön az írogat (De ugye van aki írosgatnak mondja) és gondolom hallottál már a T/3. (Ők) személyről. Tehát csak egyszerűen összerakod. Vagyis ők írosgáljanak. Remélem érthető!

2015. okt. 6. 17:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!