Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködjek férfias...

Moemi chan kérdése:

Hogyan öltözködjek férfias stílusban mégis nőiesen?

Figyelt kérdés
2015. okt. 3. 14:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
What? Kb mintha azt kérdeznéd hogyan süssél tojást krumpliból.
2015. okt. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Ezt en sem értem :'D
2015. okt. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
ez függ attól is mi a kiinduló nem,így kicsit zavaros a kérdés hogy azt sem tudjuk hogy fiúként vagy lányként akarsz így öltözködni.
2015. okt. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Nadrág ami csőszárú, torna,sport vagy bőr cipő, fiatalos pulcsi, úgy ahogy a férfiak :D A felsőd legyen női, a nadrág és a cip ffi és így férfias nő leszel, pl én fordítva öltözöm, legging, a többi ffi ruha.
2015. okt. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
2015. okt. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Én inkább ing fazonú blúzra tippelnék, szűk ceruzafazonú nadrággal, övvel és esetleg nyakkendővel. Női zakó is mehet hozzá.
2015. okt. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Inkább sehogy!
2015. okt. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Hogy mindenki számára világos legyen a dolog lány vagyok. Köszönöm a válaszokat. Az az inges nyakkendős zakós egész jónak hangzik.:)
2015. okt. 3. 20:35
 9/25 anonim ***** válasza:
0%

Az igen,olyan homaros!

Ugy biztos nyero leszel egy meleg barban....

2015. okt. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
90%

Kedves 9-es,ha csöndben maradtál volna okosabb lettél volna.

Egy nő nem attól lesz nő,hogy pink csipkeruhácskába járkál,sőt a nemi identitása se ettől függ.A kedves kérdezőnek ilyen a stílusa,na és akkor mi van?

Ennyi erővel az összes kefehajú srác meleg.Sőt akkor a mai tinik 90 százaléka az,mert lassan a fiú osztálytársaim többet töltenek a tükör előtt,mint én lány ként.

2015. okt. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!