Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg akkora hülyeség lenne...

Tényleg akkora hülyeség lenne két gumicsizma?

Figyelt kérdés

2015. okt. 3. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Tanyára nem hülyeség. Városba meg egy is.
2015. okt. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A menő félét 35 ezerért megfontolnám . Inkább egy magas szárú félbakancs .
2015. okt. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert egy darab gumicsizmával elég hülyén néznél ki. Tehát nyugodtan vegyél kettőt, vagyis egy pár csizmát.
2015. okt. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Még ha britek lennénk és egész évben esőben lennénk, akkor azt mondom, persze, kell több gumicsizma is. De így, az itteni időjárást elnézve, szerintem nem gumicsizmákat kell venni.


De te tudod. Ha egész évben reggeltől estig abban vagy, akkor lehet nem árt egy csere.

2015. okt. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Csak kettő tetszett meg és egyik rövid szárú és sportos,a másik hosszú szárú,és biztos fura,de elegánsabb beütésű..

És úgy voltam vele,hogy teniszből és többet vesznek az emberek...:-\

2015. okt. 3. 18:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha neked tetszik akkor nem hülyeség, vedd meg.
2015. okt. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy hordani fogod őket, és tetszenek, akkor miért lenne hülyeség? Ugyanmár! Nekem 3 van. 2 fekete, az egyik rövid szárú, a másik hosszú, és egy hosszú szárú piros. Szeretem őket, praktikusak. Ne más döntse már el, hogy neked mire van szükséged! :)
2015. okt. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
:)
2015. okt. 4. 10:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem 4 db van. Igaz a 4 együtt került annyiba mintha egy db Hunterem lenne. Nem mintha lenne különbség. Így aztán van teljesen hétköznapi, matt fekete lovaglócsizmám, egy fényes fekete, egy csicsás mintás amiben fesztiválozni megyek, meg egy rövidszárú ami tényleg minden alakalomra jó.
2015. okt. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!