Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Normális, megfizethető áron...

Normális, megfizethető áron férfi farmert hol tudok venni?

Figyelt kérdés

Nem kell sem répa, sem csőfarmer. Normális szabású farmert szeretnék venni, de nem idejét múltat, hanem divatosat, megfizethető (20 ezer forint alatt) áron.


Zara, Bershka, Pull&Bear, New Yorker 100% hogy nincs, mindegyikben csak a pipaszár lábú tinédzserekre szabottak vannak.

A Levis, Gas, Energy meg nem az én pénztárcámnak való.

H&M, C&A, Takko számomra a legalját képviselik minőségben/szabásban.



2015. okt. 4. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Így nehéz, ha az olcsóbb kategóriának nem tetszik a minősége, de a drágább, jó minőségűre meg nem akarsz áldozni.

Zarában, NewYorkerben is lehet találni normálisat, nekem már sikerült, csak kitartóan kell keresni.

2015. okt. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kínaiban lehet. A farmeroknak nem olyan rossz a minősége, nekem is van olyan farmerom, ami már 4 éve meg van, semmi baja, egy ismerősömnek meg egy használat után elszakadt a Pull&Bear-es gatyája.


Lehet lepontozni, de én azt mondom, a kínais farmerok is egész jók. :D

2015. okt. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nekem a kínai cuccokkal sohasem az olcsósággal, vagy a minőséggel volt a problémám, sokkal inkább az hogy kényelmetlenek, durva tapintásúak, és általában vannak szabva. De utána nézek. Mezei kínai üzletben érdemes nézni, vagy pl. az Ázsia Centerben jobb a felhozatal?


Springfield jutott még eszembe most így hirtelen...

2015. okt. 4. 21:01
 4/4 anonim válasza:
Nem tudom mikor voltál utoljára a C&A-ban, elég jó férfi nadrágokat lehet venni mostanság megfizethető áron. 2 éve vettem egy sima kék farmert (nem csőgatya) és még most is teljesen jól néz ki, semmi baj nem volt a minőségével. Legutóbb 1 hónapja vettem egy sötétkék casual nadrágot szintén itt és nagyon szeretem. Szerintem nézd meg, tényleg vannak normális szabásúak is!
2015. okt. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!