Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendelt már valaki ilyen...

Rendelt már valaki ilyen kabátot ebayröl?

Figyelt kérdés

[link]


Megjött?


2015. okt. 4. 13:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Vicces, nagyon hasonlót rendeltem. Szőrme nélkül.

Amit kaptam, ki is dobtam rögtön a vöröskeresztes ruhás konténerbe...


Ugyanis szövet helyett valamilyen papírvékony anyagból készült, ami iszonyatosan ráncolódott, az egész egy farsangi jelmeznek nézett ki.

2015. okt. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ebay-es cuccok mindig megjönnek. Viszont a minőségük egyenlő a nullával. Vagy sérültek, vagy silány anyagból vannak, vagy valami nem oké...
2015. okt. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

ÉS ez?

[link]

2015. okt. 4. 13:32
 4/9 anonim válasza:
Többszór rendeltem absz.hasonlót de a minősége anyaga xar. Borzaszto a kepen tök jól nézet ki élőben meg olyan volt mint az ilyen egyszer használatos lepedők anyaga ...soha többet nem rendelek. Viszont jófogáson már vettem 2 jó kabátot.orsay és mangó használt de tök jó állapotuak és melegek mllesleg kb3000 meg 3500 volt. Én már inkább itt vásárolok ilyen nagyobb holmikat. Kis felsőt azt megveszm ebayról is mert max 1 szer veszem fel de azért a kabat mas kategória. Én at mndom csalódni fogsz..
2015. okt. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Hát nem tudom ti milyen ebay-ről rendeltek, de én mindig rendelek, és soha nem volt semmi gondom velük.

Mi most rendeltünk kabátokat amik meg is jöttek, és mindegyik olyan amilyet vártunk. Tökéletes, nincs panaszunk vele.

[link]

Ebből a kabátból kettőt, egy barnát és egy feketét

Magamnak ezeket rendeltem

[link]

sárgát

[link]

fehéret..


Mind pont olyan mint a képeket. Mi elégedettek vagyunk vele..

2015. okt. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

Nem mondhatja senki az ebay egésszére, hogy rossz minőségű, ezer eladó van ott...rengeteg mindent rendeltem már és tökéletes a minőségük.

Meg kell nézni az eladót és az emberek minősítéseit, 98-99% alatt nem nagyon rendelek senkitől.

De persze ott is, mint mindenhol igaz, hogy egy párszáz forintos kabáttól nem lehet sokat várni.

2015. okt. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
8%

Utolsó, te annyira buta vagy, hogy az már fáj.


A kérdező az 1-3.000 ft közötti kabátok iránt érdeklődött, azok mind szemetek.


AMit te rendeltél abból egy 6.000, másik 10.000 (és megjegyzem, ahhoz még vékony és ronda is), a harmadik pedig 300.000 ft, nyilván nem hasonlítható össze a minőség.


De a kérdező által említett árkategóriában csak hulladékot lehet kapni.

2015. okt. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%

ma 14:25-nek

Te ostoba... mielőtt ocsárolsz másokat nézd már meg jobban...

Igaz a férfi kabát drága volt de amit én vettem sárgába még 20 FONT sem volt ami átszámítva 5000 FORINT....

2015. okt. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Párezerért akkor se álmodjatok már minőségért de sajat kárán tanul mindenki... 20 font mégse 2-3 ezer de én azt sem hiszem hgy sokIg tartana..
2015. okt. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!