Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Adidas Tubular X vagy Tubular...

Adidas Tubular X vagy Tubular Runner?

Figyelt kérdés

Melyik cipő a jobb szerintetek, anyagminőség, kényelem, stb szempontjából?

Illetve hol lehet kapni mondjuk piros színbe?



2015. okt. 13. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Minőség szempontjából (szerintem) ugyanaz a kettő. Amiben viszont nagyon nem ugyanaz, az a dizájn, mert ebben az X véleményem szerint sokkal jobb. Kényelemre ugyanannak gondolom (én csak az X-et ismerem). Ha minden igaz, akkor Footlockerben (például) volt/van piros is.
2015. okt. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi! Gondolom télre az X felejtős.

Egyébként neked hanyas lábad van mert egyáltalán nem tudom eldönteni, hogy nekem az US méretből hanyas kell. Kb 27-28 cm a lábam hossza.

2015. okt. 13. 18:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Az a téltől függ, de egyik sem olyan vastag, hogy mondjuk nagy mínuszokban is jó legyen, de persze ki hogy bírja a hideget...A méretezése a szokásos, bár arra azért érdemes odafigyelni, hogy egy kicsit laposabb az orra a szokásos Adidas-orrnál. 42-es lábra éppen jó a US8.5/UK8 (durván 265 mm a BTH).
2015. okt. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!