Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Széldzsekihez nem gáz ha...

Széldzsekihez nem gáz ha felveszem az acélbetétesem?

Figyelt kérdés
Egyenlőre téli kabátot még nem akarok most felvenni (amihez sztem ugyan jobban illene), viszont nyár eleje óta acélbetétesben járok mindenhova.
2015. okt. 13. 18:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Aki acélbetétest hord az általaban rocker, màrpedig akkor nem érdekli hogy màsok mit gondolnak az öltözködéséről xD
2015. okt. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy, ha nyár eleje óta acélbetkósban jársz és azon fosol, hogy a széldzsekihez hogy fog állni...
2015. okt. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

jó, csak nyáron egyáltalán nem volt rajtam semmi kabátféleség, max. vékonyabb pulcsi (néha)

első válaszolónak: hülyeség hogy csak rockerek hordanak acélbetétest, én speciel nem vagyok rocker mégis hónapok óta hordom az acélbetkást :)

2015. okt. 13. 18:27
 4/11 anonim ***** válasza:
acélbetétes eleve gáz, főleg ha nyáron is abban rohadt a lábad..
2015. okt. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
acélbetétesben nem igazán rohad a lábad, hacsak nem mezítláb járkálsz benne :D
2015. okt. 13. 18:30
 6/11 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz:)
2015. okt. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Punk vagy, vagy skinhead?

Rock ágazatához tartoznak ezek is.

2015. okt. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
sejtettem, hogy ez lesz a következő tipped de ezek sem :) szeretek metál, patriota, meg rock zenét hallgatni, de se metálos, se punk, se rocker, skinhead meg főleg nem vagyok :) ez utóbbiakat kimondhatatlanul utálom
2015. okt. 14. 16:51
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja, gondolom negyven fokban remekül szellőzik :D
2015. okt. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
jó hát a legnagyobb forróságban persze én sem vettem fel, de egyébként egyáltalán nem büdösödik bele a láb (legalábbis nekem nem), egy sportcipőbe viszont már annál inkább
2015. okt. 14. 20:23
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!