Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lakásban papucsot ti zoknival...

Lakásban papucsot ti zoknival vagy zokni nélkül szoktátok felvenni?

Figyelt kérdés

2015. okt. 14. 08:31
 1/9 anonim ***** válasza:
csak nyáron vagyok zokni nélkül
2015. okt. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már zoknival, mert 22 fok van és nekem ilyen hidegben lefagynának az ujjaim. :D
2015. okt. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jó vastag zoknival, de sokszor még abban is fázik a lábam.
2015. okt. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Májustól szeptemberig zoknit nem lát a lábam, de ilyenkor már majd lefagy a lábam, szóval mamusz, és jó vastag zokni. :D
2015. okt. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Zoknival
2015. okt. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A papucs miatt nem veszek fel vagy le zoknit. Vagyis nyáron zokni nélkül, zárt cipős időszakban meg zoknival.
2015. okt. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Általában zoknival.

Függ attól is, milyen anyagból van a papucs. Gumi, habszivacs papucsok esetén fontosabb a zokni, mert úgy kevésbé izzad, pállik be a láb. Én a bőrpapucsokat kedvelem, de ahhoz sem árt hasonló okokból a zokni.

2015. okt. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sosem veszek fel papucsot. Zoknit itthon akkor ha fázik a lábam. Vagyis megfogom és hideg. De most is mezítláb vagyok itthon. De 22 fok még tök kellemes, 18 fok az már hűvöskés akkor szoktam zoknit húzni már.
2015. okt. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Papucsot sosem hordok házban. És általában mezítláb vagyok (most is)

Zoknit fel szoktam néha venni

A lábam egyébként sem fázós :)


Tehát ebből kiindulva, ha papuccsal járkálsz, akkor fölöslegessé válhat a zokni, de akár a 2 kombinációját is el tudom képzelni, mert miért ne? Egyébként sem esztétikai kérdésről van szó szerintem, mert túl sok mindenki amúgy sem lát. Csak aki(k)vel együtt élsz.

Ahogy neked praktikus, ha pedig nagyon fázik a lábad, akár 2-3 zokni is mehet rá :D

2015. okt. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!