Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Iskola buliba szerintetek...

Iskola buliba szerintetek milyen ruhát vegyek fel? Nem szeretnék túl kihívó lenni, de azért nem is egy hétköznapi farmer+póló szerelésbe akarok elmenni. És sminkeljek? Ha igen akkor mit tegyek fel? 13L

Figyelt kérdés
Segítsetek 13L

2015. okt. 14. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én valami nadrágot vennék fel egy szép felsővel ami nem ünnepélyes, de nem is hétköznapi.
2015. okt. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Valami nem tul ribis csinos felsőt.alulra ha a szoknyaban jol erzed magad akkor azt de ha nagy a porges es nem szereted akkor nadragot vagy felvehetsz pl szoknyat leggingsel. En sminknek ha az arcod borhibas akkor alapozót es szempillaspiralt tennék de lehet egy kis szemceruza is ha szeretned.
2015. okt. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


én ilyenben mennék, de nem ismerem az ízlésed. Sminknek meg max szempillaspirált és pirosítót tennék.

2015. okt. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy sima farmer egy csinosabb felsővel jó lehet.

Elég hűvös idő van, szóval azért próbálj úgy öltözni, hogy ne fázz.

Mondjuk nekem ez a szett jutott eszembe, ha esetleg van hozzá fekete leggingsed, fekete szoknyád és világosabb farmeringed:

[link]

2015. okt. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Ha van még ötletetek jöhet.:)
2015. okt. 14. 17:48
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Én ezeket ajánlom.

2015. okt. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!