Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen melltarto lenne az...

Milyen melltarto lenne az ideális szamomra? Milyet válasszak?

Figyelt kérdés
Kicsi-Közepes mellem van, 75A-s melltartot hordok, viszont az a problemám vele, hogy nekem inkább alul gömbölyödik, bent kevésbé, also része illeszkedik, viszont a felső részénél van 1 lyuk.. Folyamatosan felcsuszik, es nem tudom, hogy azert mert nagy, vagy azert mert kicsi. Mindket opciorol olvastam. Szoval ilyen mellnel mi az idealis melltarto forma? Nagyon megvagyok vele love, eppezert utalok melltatot is venni, mert a push-up nelkuliek szornyen allnak rajtam,felprobalom es hulyen all:/ szoval csak push-uposat hordok, ami tudom, h nem a legegeszsegesebb, viszont csak abban erzem jol magam.
2015. okt. 16. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Hol van lyuk és mi csúszik fel? Ha alul kitölti a melled a melltartót, és felül a kosár anyaga áll el, akkor a fazon rossz. Ha a kosár vagy a hátpánt csúszik fel, akkor túl bő. Próbálj 70B-set.
2015. okt. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A kosát felso resze all el, es maga a melltarto csuszik fel:/:(
2015. okt. 16. 22:12
 3/5 A kérdező kommentje:
Mikor felveszem tokeletesen illeszkedik(persze a fenti lyuk kovetelevel) es hosszabb mozgas kozben csuszik fel.
2015. okt. 16. 22:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha felcsúszik, akkor körben túl bő, én is a 70-esre szavazok. Keresztpántosat, nyakbakötőset érdemes választanod (van sok variálható modell), úgy nem fog elállni a melled felett, és szebb formát is varázsol.
2015. okt. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A vállpánttal nem kéne a nyakadba húzni a melled!
2015. okt. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!