Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 2000-ért télikabát az ebayen?

2000-ért télikabát az ebayen?

Figyelt kérdés
Ingyen szállítással? Szerintetek is átverés? De ez miért éri meg az eladónak? Ha nem küldi, akkor úgyis visszakapom a pénzem nem?

2015. okt. 17. 14:35
 1/10 A kérdező kommentje:

Például:

[link]

[link]

[link]


[link]



De linkelhetnék estig, rengeteg van. Vastag, vékony, pufi, parka, szövet, buklé, stb...

2015. okt. 17. 14:40
 2/10 anonim ***** válasza:

igen ingyen szállítják ahol ez felvan tüntetve.

nem, nem átverés.

Nem tudom miért éri meg.

Ebayn jelzi, ha elküldte a csomagot, ha nem érkezik meg út közben elveszett, az eladóval felveszed akkor a kontaktot és megbeszélitek, hogy mi legyen.

van rá esély, hogy vissza kapd a pénzed.

2015. okt. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nemtom, de biztos nagyon ócska a minősége..
2015. okt. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Az alin ugyan ezek 30 dollár körül vannak. Ott nem mondanak rosszat a minőségről. Nekem az a furcsa, hogy ezeket mind olyanok árulják, akiknek eddig még nem volt eladói értékelése. Egyet kettőt figyelek, és ahogy telik az idő, egyre többen írják, hogy nem kapták meg....
2015. okt. 17. 16:47
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak az első linket néztem meg, ott az eladónak 99% fölötti értékelése van...
2015. okt. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az ebay-en értékelésekre ne adjatok sokat, mert a negatív értékelést NEM adni azért, mert nem tetszik! Csak akkor, ha szakadt, nem érkezett meg, stb.

Minden más esetben neutrálisat tudsz csak adni, és az bizony nem húzza le annyira.


A kabátokkal ennyi pénzért az a helyzet, hogy nem azt kapod, ami a képen van, 30 dollárért meg valószínűleg igen. A kép ugyanis lopott, és erre a sémára gyárt többszázezer kínai gyár utánzatkabátokat, mindet ugyanazzal a képpel reklámozva.


Hogy miért éri meg nekik?

- mert amit kapsz, nem gyapjú, hanem 100% poliészter, így az anyag nagyon olcsó

- nincs bélelve, tehát az egész kabát kb. 1-1.5 óra alatt elkészül, egy kínai munkás órabére pedig pár cent


Egy papírvékony, törlőkendő anyagú förtelmet fogsz kapni helyette.


Sok sikert, ha mégis bevállalod, de ne sírj utána..

2015. okt. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az elsőt nézem, kiválasztod a méretet, színt és már 6000 ft-ot ír ki...
2015. okt. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Az első az tényleg pont nem jó link, de a többi olyan amire gondoltam.

Beszarok!!! Már a kínai ruhát is hamisítják :-O Ez kész :-D

Én azt hittem arra megy ki a dolog, hogy meghirdetnek valamit olcsón, hogy több százan megvegyék, aztán nem küldik, de a nagy számok törvénye alapján úgyis lesz olyan, aki mem igényli vissza a pénzét, így azt megnyerte.


De most akkor honnan a fenéből lehet tudni, hogy ki az aki a normális cuccot, és ki az aki a gagyi változatát árulja? Simán felteszik ugyanazt a cuccot tízszeres áron is, meg olcsón is. Kezdő ebayes vagyok, tényleg nem tudom.

Még ha fillérekért elő is állítják a cuccot, az ingyenposta miastt akkor se keres rajta csak

2015. okt. 17. 22:09
 9/10 A kérdező kommentje:

csak pár forintot. Én a Balatonra küldök egy csomagot, és az minimum 500 ft.... Vagy ennyire olcsó a kínai posta?



( bocsi lemaradt a vége)

2015. okt. 17. 22:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem vennék kabátot onnan!Mert általában a méretednél 1 számmal nagyobbat kell venni. És ha nem jó mit csinálsz?Visszaküldeni nem olcsó,hidd el! Probálás nélkül ruhát sosem veszek,max másnak rendelek kérésre minden kockázat nélkül
2015. okt. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!