Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ezt a cipőt...

Szerintetek ezt a cipőt hordhatja egy lány?

Figyelt kérdés

[link]

Ez egy férfi cipő, de nekem nagyon tetszik! Majdnem 190 cm magas vagyok és én eleve nem nagyon szeretem a szoknyákat, dresszeket vagy magassarkú cipőket.

15/L

Köszi a válaszokat! :)



#fiú #lány #cipő #fiú cipő
2015. okt. 17. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
ez a cipő nagyon csúnya, trampli leszel benne. nem kell magassarkút hordani, de azért kicsit normálisabb cipő jó lenne. de azt csinálsz, amit akarsz.
2015. okt. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%
Sajnos nem mindenki születik stílus érzékkel. :D De ez már durva, még férfin sem de egy nőn? :D Ember úr Isten...
2015. okt. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
41%

Mivel ferfi cipo,miert venne fel egy lany??

Nekem is tetszik egy ket szoknyatipus,de mivel fiu vagyok nem veszem fel!

Kilehet birni...

2015. okt. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utolsó kommentelő, szerintem egy férfi azért feltűnőbb lenne szoknyában, mint egy lány egy sötétkék és narancssárga talpú cipőben.

Csak én inkább ilyen fiúsabb lány vagyok és jobban tetszenek az olyan dolgok. És még gondoltam arra is hogy a cipőfűzőt kicserélném sötétkékre és akkor még annyira feltűnő sem lenne.

2015. okt. 18. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!