Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy ugynevezett szurke kiseger...

Egy ugynevezett szurke kiseger miert okoskodik divat teren?

Figyelt kérdés

Nem vasarol ilyen helyekrol, hogy New Yorker, Terranova, mert mindenki onnan vasarol, es mindenkin onnan vannak a ruhak. O inkabb H&M-bol, Beshkabol, Pull&Bear-bol vasarol, de onnan is, amiket vesz, azok mind egytol egyih vagy szurke szinuek, vagy feketek, bezsek, neha 1-1 piros vagy kek.

Az ilyen minek veri a nyalat, az o szavaival elve, "Hat nem vasarolok en barhonnan", mert szerinte csak ott vannak egyedi ruhak, ahol o vasarol. Az ilyen mit gondol, mikor ilyesmikkel jon elo?


2015. okt. 17. 16:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
És, aki ilyen kérdést tesz fel, az vajon mit gondol...?
2015. okt. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Azt, mint bármelyik 11-13 éves. Hogy ő szarta a spanyolviaszt. Aki meg foglalkozik vele, az ugyanez pepitában. Nagyon ráérhettek. :D
2015. okt. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%

Valszeg nincs semmi érzéke a divathoz,nem mer pl színes vagy egyedi ruhákat venni mert azzal kicsit kitűnne és az frusztrálja.Ezért ahogy te is írtad ilyen szürke kisegér tök átlagos cuccokba jár,de azért ismerősöknek jó felvágni leg. azzal,hogy azért nem akármilyenek, ez ad neki egy kis önbizalmat.

Nekem is van ilyen ismerősöm.Néhányszor mikor kicsit jobban ki kellett volna öltözni volt,hogy eléggé túl lőtt a célon kb mindenki rajta nevetett mert annyira semmi izlése nincs.Hétköznapokon pedig nagyon visszafogottan öltözködik,de ha ott is valamit be akar újítani néha napján általában balul sül el.

2015. okt. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Soha nem erdekelt, hogy kin milyen ruha van, en se marka utan veszem, de vannak uzletek, amiket szeretek, nem azert, mert markasok, hanem azert, mert fiatalos ruhak vannak ott, jo arban.

De engem az akasztott ki, hogy nekemallt, es napokon keresztul azzal szivatott, hogy mert en olyan helyen vasarolok, ahol mindenki, es minden emberen onnan van a ruha.

Nem mellesleg nem 11-13 eves a csaj, hanem 19

2015. okt. 17. 17:55
 5/11 opened paradise ***** válasza:
Attól még lehetne stílusa,viszont ahol ő vásárol,azok még inkább tucat helyek.
2015. okt. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Sunshinedoll ***** válasza:
81%
Azért, mert szereti a neutrális színeket, nem feltétlen jelentéktelen. Nem is értem, hogy mit kell ilyenekkel foglalkozni, hát nem kvára mindegy nektek, ki hol vásárol meg mit? foglalkozz azzal, hogy ne legyél ilyen savanyú tyúk.
2015. okt. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vannak szürke kisegerek akik szeretnek okoskodni. Én is ismerek egyet, de elnézem neki. Nem zavar.
2015. okt. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A Bershka, Pull&Bear ugyanúgy tucatboltok, tucat ruhákkal, minden második ember olyanokat visel. Igazán egyedi darabokat csak turkálóból, és netről lehet szerezni. Ő csak egy buta tucatlány, aki azt hiszi, attól lesz egyedi, ha beáll a sorba.
2015. okt. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy kalap fos mindegyik üzlet, én mar csak magamba nevetek mikor szembe jön velem valaki Pull&bear feliratú pulcsiba (elég sűrűn megesik) azt hiszi azzal hogy ilyet visel, sokkal többet ér bárkinél. Szerencsére túl vagyok azon, hogy márka alapján válasszak ruhát (na meg ezek nem is igazi márkák) sokkal jobban számít az, hogy jól álljon, jól érezzem magam benne, az én stílusom legyen. Azért mert valaki mást visel nem kene lenézni. Tipikus tini gondolkodás, úgy látszik 19 éves létére leragadt a 12-13 évesek szintjén.
2015. okt. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Igazán egyedi darabokat csak turkálóból lehet szerezni."

Érdekes logika... és oda hogyan kerül a ruha, nem úgy, hogy valaki megveszi egy boltban, megunja és bevágja a turiba..?

2015. okt. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!