Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, szerintetek a fehér...

Lányok, szerintetek a fehér nadrág, illetve fehér póló barna övvel kombója mennyire nyerő? Fehér, esetleg barna cipővel?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Köszi, aki válaszol! :)



2015. okt. 18. 20:13
 1/6 anonim válasza:
Lánynak, vagy fiúnak? Ha fiúnak, nem túl nyerő, ha lánynak, akkor viszont jól áll, éa mindkét esetben barna cipő, mert úgy lesz benne valami "szabály" (fehér-barna öv-fehér-barna cipő) 
2015. okt. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Komolyan ezt a hulladék embert linkelted be? :D Úr isten...

mellesleg szerintem nem áll jól ez a szín kombó, sőt eléggé ciki. :D 22/f

2015. okt. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fiúnak. De amúgy lányok véleményét kérdeztem. És mi a baj a fehérrel? A cipő az barna, és az öv is. Úgysem jó? AKkor hogyan lehet a fehért kombinálni - mivel -, hogy az domináljon?
2015. okt. 18. 20:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Mért kell domináljon? Jó egy fehér póló meg egy farmer azt szevasz
2015. okt. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Okádék.

Ha csak nem vagy:

-strici

-cigány

-kiöregedett, magát olasznak mondó, röhejes csávó:)

2015. okt. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyből egy barátnőm jutott eszembe, aki kórházban van gyakorlaton. Hacsak nem nővérke szeretnél lenni, hanyagold a sima fehér szettet. A barna öv és cipő még talán kicsit feldobják. Illetve ha valami minta is van a fehér pólón, akkor belefér.
2015. okt. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!