Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi az a dolog, amiből azonnal...

Mi az a dolog, amiből azonnal látszik egy pasin, hogy van pénze?

Figyelt kérdés

Nem kocsira vagy lakásra gondolok,hanem ruha,cipő,óra,öngyújtó,toll,táska,azaz tárgyakra és kiegészítőkre.



Nem,Nájki Érmax + vastag fux a "tesón" nem játszik. :)



2015. okt. 19. 12:04
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Aki tényleg gazdag, azon nem látszik, mert nem akar a pénzével feltünni.
2015. okt. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem mindenkin látszik. Ami leginkább arra enged következtetni hogy jól megy neki az a tökéletesen szabott öltöny és a nagyvonalúság. Van még egy-két megfigyelésem ami általában igaz a gazdagabbakra, de elvétve a csóróbbakra is (pl a szabadidő, kiránduló ruházat milyensége, pl egy rendesebb polárfelső 30.000Ft, de ugye nem létszükséglet ahhoz hogy fél órát sétálj az erdőben... és ha valaki nagyon akarja kisebb fizuból is ki lehet azért fizetni).

De leginkább a kocsiból és a lakásból látszik. Esetleg hogy van-e alkalmazottja (asszisztens, sofőr, testőr, bejárónő, szakács).

2015. okt. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
A viselkedésén látszik általában. Nagy a különbség azok közt akik próbálnak gazdagnak látszani, meg akik tényleg azok.
2015. okt. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én világomban a gazdag pasi egy művelt, kulturált, jó megjelenésű, nyugodt ember, aki nem hivalkodik, legalábbis a pasik, akikkel eddig ismerkedtem, voltam, ilyenek. Nem kifejezetten a gazdag pasikra hajtok, csak egyszerűen köztük mozgolódom a munkám miatt és így ők is hajtanak rám. Rólam sem mondja meg senki, hogy gazdag vagyok, mert nem hivalkodok. A barátaim tudják, a többi meg talán sejti. Talán a többség abból látja, hogy vannak márkás, jól szabott ruháim, meg egy állandó sofőröm. Buliban azon, hogy mit iszok, ennyi is.
2015. okt. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4%

Hogy mennyit hazudik gyk-n. :D


Ennyi hulladék kérdést és agyhalott hülyegyereket csak itt találni. XD

2015. okt. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Utolsó te vagy itt a leg hülyébb ha nem vennéd észre
2016. jún. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk van egy 3 millió fontos háza Londonban, és egy nyaralója Dél-Franciaországban szintén 5-6 millió eurórét.

Egy férfit ismertem meg a külföldi munkám során aki nagyon gazdag volt, egy luxusdivatcég kereskedelmi igazgatója- nem divattervező.

Nem viselt kilós Rolexet, csak egy fekete szíjas órát, fekete számlappal gyémántok nélkül. Azzal együtt több tízezer euróba kerülő óra volt.

A pasas meg meleg......

Egyébként nyugodt, több nyelven folyékonyan beszélő, magas, sovány, elegáns nem feltűnő, csöndes férfi volt, jó harmincas éveiben, Aston Martinnal járt dolgozni, időnként sofőrrel, magánrepülőn vagy first class. Abszolút került mindenféle feltűnősködést. Egyszer találkoztam vele többed magunkkal, nagyon vonzó így megnéztem magamnak.

2016. júl. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyébként szubjektív hogy mi vagy ki a gazdag, de nem hinném hogy a boldogság elengedhetetlen kelléke lenne.

Amikor hazajöttem Mo-ra és befizettem egy 3200€/8 éjszakas/2fő utat a Neckermannál, tengerre néző saját bungalowban Ciprus Ayia Napa részén az ismerőeim 99%-a azt mondta hogy megháborodtam.

Egy téli üdülés egy 5* de nem a legdrágább fényűző Maldív szigeteki resortban 8000€/hét/2 főre all incl, az nem drága.

Legfeljebb Mo-n.

És én nem vagyok gazdag. Nagyon nem.

Biztos sokaknak elég a Balaton-part nekem nem.

2016. júl. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!