Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Télire ilyen kabát? IRJATOK...

Télire ilyen kabát? IRJATOK SOKAN!

Figyelt kérdés
kinéztem magamnak egy kabátot, ami nagyon tetszik, csak nem tudom el dönteni hogy ez télire jó-e? Mennyire vékony? hogy fest? Tapasztalatok? [link]

2015. okt. 19. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is tavaly ilyet néztem ki magamnak, csak nőiben. Imádom a parkákat. :D De ezt így nem tudom megmondani hogy neked jó lesz-e vagy sem. Végül nem ilyet vettem, mert én eléggé fázós vagyok és nekem ez túl vékony lett volna (és nem is volt vízálló). Szerintem nézd meg egy üzletben, próbáld fel, esetleg más fajtákat is próbálgass.
2015. okt. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez pont nem téli kabát, hanem átmeneti.
2015. okt. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ja csak az a baj hogy valami normális kabát is 25-30ezernél kezdődik. :D
2015. okt. 19. 19:18
 4/5 anonim ***** válasza:
háát, én pl 12-3 ért vettem az én téli kabátomat tavaly és meg vagyok vele elégedve. 25-30-at ki nem adnék egy kabátért... És nincs is rá annyim :D Annyiból már veszek 2-3 másik kabátot is.
2015. okt. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
new yorkerbe nézz körül!
2015. dec. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!