Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon gáz ha ez a véleményem...

246813579 kérdése:

Nagyon gáz ha ez a véleményem róla, és szeretem hordani?

Figyelt kérdés
Férfi létemre gyermekkorom óta imádom a selymes, finom anyagokat magamon. Nem csak azért hordok harisnyát mert sokszor tényleg praktikus, hanem mert kellemes a bőrnek és energiával tölt el. Hihetetlen élvezetet okoz! Egyszerűen imádom. A harisnya leheletfinoman csúszkál fel és alá a bőrömön. Isteni érzés. Masszírozó hatása van. A nemiszervem is kellemesen elvan benne, ha nem veszek fel hozzá boxert...

2015. okt. 20. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Vannak, akik szeretik a selyem fehérneműt, valószínűleg fokozottan érzékenyek a bőrből származó ingerületekre.
2015. okt. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon gáz ahogy ezt a kérdést kiírtad. Senkit nem érdekel a harisnyafétised... inkább undorító, férfiatlan.
2015. okt. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Nem gáz, csak kicsit, hogy az öltözködéshez írtad, nem mondjuk a szexualitáshoz. De amúgy tényleg jó, én is szeretem.
2015. okt. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És spandex sztreccs nadrágot is kedveled? Azok is szuper jók, jól néz ki és kellemes szorító hatású a lábnak, serkenti a vérkeringést, és kellemes anyag. De hideg ellen is jó alá öltözetnek, vagy ha nincs hideg sportra vagy átlagos nap lenni benne.
2015. okt. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Jajj kezdődik... Bakker amikor nem 40 fok van és nyár, akkor máris előkerül vmi retard csávó a harisnyájával :D
2015. okt. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
HA az én barátom lennél kirázna tőle a hideg (ebből kifolyólag mégsem lennél a barátom). Ha csak ismernélek nem érdekelne különösképpen mit hordasz.
2015. okt. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem gáz én is szeretem
2015. okt. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!