Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ehhez a kabáthoz...

Szerintetek ehhez a kabáthoz milyen téli cipő/csizma illik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Vettem egy ugyanilyen kabátot, mert nagyon megtetszett, de sajna nem igazán tudom, hogy milyen cipő, illetve csizma illik hozzá. Persze olyanra gondoltam, aminek nincs 20cm-es sarka, tehát hétköznap is tudom hordani.

Linkelnétek nekem ehhez illő cipőkről képeket esetleg?

Köszönöm!


2015. okt. 23. 10:38
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]


Bocsi, ez lemaradt. :)

2015. okt. 23. 10:40
 2/4 anonim ***** válasza:

De jól néz ki ez a kabát!

Szerintem nagyon illene hozzá egy olyan csizma, amiben visszaköszön a fekete, szíjas megoldás, ami a kabáton is van. Ilyenre gondoltam: [link] Mondjuk ez lehet hideg télre, csak példának hoztam.

2015. okt. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bármilyen fekete magas vagy lapos bokacsizma,egyszerű fekete lovaglócsizma,vagy női bakancs szintén feketében vagy a barna árnyalataiban.Szerintem velúr csizmát ne vegyél amúgy is átázik hamarabb,a lényeg ehhez valami alapdarab kellene ami praktikus is.

Pl: [link] [link]

2015. okt. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Valamiért úgy gondolom, hogy ehhez nem megy a magas szárú csizma, rövid szárúm pedig még életemben nem volt. Ezért is vagyok kicsit tanácstalan. :)
2015. okt. 23. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!