Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Louis Vuitton márkajelzésű...

Louis Vuitton márkajelzésű sál kapcsán segítene valaki, hogy eredeti-e? Esetleg Szegedről?

Figyelt kérdés

Turkálóban találtam, nagyon tetszett az anyaga meg a mintája, és ezért vettem meg, nem is figyeltem a "márkát", nem is bírt volna túl nagy jelentőséggel, mert eddig nem ismertem.

Csoporttársam viszont felnyitotta a szemem, hogy de jó a sálam, és hogy eredeti-e. Nyilván nincs nagy valószínűsége, de belefészkelte magát a gondolat az agyamba, meg nem is nagyon szeretnék hamisítvánnyal rohangálni.

A neten nem találtam érdemi segítséget. Ilyen könnyű anyagot még életembe nem fogtam (ezért is vettem meg), de nem tudom ezt nagyon amatőrként megállapítani.


2015. okt. 23. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen anyagból van?
2015. okt. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom mihez hasonlítani. Nagyon könnyű, nagyon vékony. Egy picit selymes (?) tapintása is van. Az a baj, hogy tényleg nagyon BTK-s vagyok, abszolút nem értek ezekhez. :S
2015. okt. 23. 14:19
 3/6 anonim ***** válasza:
tölts fel képet,és emgmondjuk.
2015. okt. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi van a címkéjén?

Lv van valahol a sálon?

2015. okt. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az anyaga gondolom kasmír lehet.


A helyedben nem nagyon reménykednék, hogy egy eredeti LV sálra a turis sem csapott le/ nem adta el elõbb. Persze, lehet, nem ért hozzá, de milyen gyakran találkozik az ember luxusmárkákkal a turiban?!

2015. nov. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tele van LV mintával, cimkét nem látok rajta. (Helyét sem.)

És tudom, hogy nem valószínű, de nagyon tetszik, viszont nem akarok hamisitványal rohangálni, mert full gáz üzenete volna.

2015. dec. 2. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!