Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan váltsak stílust?

Hogyan váltsak stílust?

Figyelt kérdés

156cm vagyok, szóval elég alacsony. Van rajtam felesleg is, vastagok a combjaim. Most kezdtem a diétát és a tornát. Hosszú fekete hajam van, világosbarna szemem és szeplős vagyok, amit utálok bár a barátaim meg mindenki szerint nagyon szexi és jól áll. Én mégis megszabadulnék tőlük.

Egyszerűen öltözködöm sokszor hordok feketét szines nadrágokkal.

Viszont odavagyok a hipster stílusért. Szűk nadrág, bakancs, vagy egy szép magassarkú, egy lezser póló/ing és egy klassz bőrkabát pl. De ahogy elképzelem, ez mind csak a vékony lányokon áll jól.

Valami ötlet?


2015. okt. 24. 14:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Mint nemrég 10 kilótól megszabadult nő, azt tanácsolom, várj a bevásárlással, amíg el nem éred a számodra kitűzött alakot. Addig nézegess sok ruhát, összeállításokat, találd meg, mi tetszik. Utána jól variálható darabokkal kezdj, addig meg a meglévő ruhákat dobd fel egy-két új dologgal, pl. sálak, táska, színes kiegészítők.
2015. okt. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!