Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy passzol/áll jól szerintet...

HellBoy kérdése:

Hogy passzol/áll jól szerintetek? (A többi lent)

Figyelt kérdés

Van több féle gatyám/pólóm. Kombinációkat keresek, hogy melyik gatyához melyik póló áll jól.

4farmerem van szín szerint:világosabb kék, sötétebb kék, narancssárga, fekete

4felsőm van(amit én gondolok hozzá):piros,kék,fekete,fehér

Össze kéne párosítani úgy, hogy ugye egy nadrághoz egy póló legyen.



2015. okt. 24. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
hát szerintem 1. körben dobd ki a narancssárga gatyádat, mert az iszonyú gáz. vegyél helyette egy középkék farmert és akkor mindenhez menni fog minden.
2015. okt. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Világoskék farmer: P,K,Feh,Fek póló

Sötétkék farmer: P,K,Feh,Fek póló

fekete farmer: P,K,Feh,Fek póló

narancs farmer: K,Feh póló

2015. okt. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a világos farmerhez mehet a fehér póló, a sötét gatyához a piros, feketéhez a kék felső és a narancshoz pedig a fekete póló. Igazándiból a narancssárga farmeren kívül kombinálhatsz mindent mindennel, de ahhoz csak fekete felsőt vegyél fel, mást ne, erre figyelj. Illetve attól függ, hogy milyen árnyalatú, ha kicsit szolidabb, talán mehet hozzá a piros is, de ha inkább rikító, akkor csak a fekete. Legalábbis szerintem. :)
2015. nov. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Narancssárgához pirosat soha, és a fekete sem kifejezetten ajánlott, ha nem akarsz méhecskének öltözni.
2015. nov. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!