Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nektek tetszenek a...

Lányok, nektek tetszenek a vintage, pin up ruhák, melltartók? (Minden ami cuki vagy vagany, pöttyös vagy virágos)

Figyelt kérdés
Régen volt ez nagy divat, de most újra látom ezeket a turkálókban és mindig veszek egy vintage ruhát. Ma pl vintage melltartót vettem, ami szivacs nélküli, és fűzős, elől meg merevitős. Nekem nagyon megtetszett ez a régi divat. Ti hordtok ilyeneket?
2015. okt. 29. 17:50
 1/7 anonim válasza:
nekem tetszenek, szerintem nőies is ez a stílus :)
2015. okt. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Amugy 18/L vagyok :) én rendesen beleszerettem ebbe a stilusba. viszont amilyen iskolaba jarok, ott a lanyok csak ilyen buggyos nadragot hordanak, meg ilyen laza cucokat, es en kitunok kozuluk.
2015. okt. 29. 18:50
 3/7 anonim válasza:
én 20/L amúgy suliba járok én is (technikusin vagyok) :) ott is mindenki laza cuccokba van, én is kitűnök sokszor, mert én meg a nőies stílust szeretem, bár nem érdekel. Amúgy szerintem ha kedvelnek meg minden nem hiszem hogy kinéznek, csak túl kirívó se legyen (pl: 10 centis magassarkú) :)
2015. okt. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ram mindenki lenezoen nez, mert csajosan oltozkodok. teljesen mas a stilusom, mint a tobbieke
2015. okt. 29. 19:25
 5/7 anonim válasza:
hát ez sajnos így van, ha valaki picit "egyedibb" akkor egyből lenézik mert nem olyan mint ők. szerintem hülyeség, pl: nálunk is van egy rocker csaj, teljesen normális de őt is kinézik.
2015. okt. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem bejönnek az egyedi nők. Privit elfogadok. :-)
2015. okt. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én imádom a pinup/rockabilly stílust, de olyan iszonyat drágák sajnos... :(
2019. szept. 2. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!