Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » H&M online rendelés. Hogy...

H&M online rendelés. Hogy nézzem a méreteket?

Figyelt kérdés

Farmert szeretnék rendelni, de félek, hogy rossz méretet választok.

Persze megnéztem a mérettáblázatot, de ha esetleg rossz a méret, itt fenn áll a csere lehetősége, vagy nem? Mert ismerek oldalakat, ahol cserélnek, nem tudom, ez közéjük tartozik-e.

Köszönöm szépen a válaszokat!



2015. okt. 29. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Visszaküldeni 14 napon belül bármelyik webshopban lehet. A pénzt adják vissza. A H&M méretei teljesen eltérnek a mérettáblázattól, szóval én nem ajánlom próba nélkül a rendelést. A legtöbb cucc sokkal nagyobb mint a leírt méretek.
2015. okt. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem tudom az első válaszoló milyen webshopból rendelt, de én rendszeresen vásárolok online a H&M-től, én is a mérettáblázat alapján méricskéltem le magam és választottam a méretet, és eddig soha nem volt olyan problémám, hogy kicsi vagy nagy lett volna. Elég pontosan le tudod onnan nézni a rád pont passzoló méretet, úgyhogy ne aggódj. Egyébként 30 napos visszaküldési idő van, cserélni nem hiszem, hogy cserélnek, hacsak nem minőségbeli probléma merül fel, de lehetséges, hogy még olyan esetben sem. Ha visszaküldöd, akkor visszautalják a kártyádra a vételárát és ismét meg tudod rendelni egy másik méretben. A visszaküldés költsége 990 Ft. Elég megbízható és nagyon hatékony webshop, az ügyfélszolgálat is fél órán belül válaszol az e-mail-edre, bármilyen problémád van, a futár is órára pontosan megadja a szállítási időt, én csak ajánlani tudom! :)
2015. nov. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is a megadott méretek vannak,talán egy-két felső kicsit nagyobb mint kéne,de összességében véve pl.a nadrágok olyan méretűek,mint amik a mérettáblázatba vannak írva.Esetleg a 20-as számozású nadrágok lehetnek nagyobbak,mint ami oda van írva.:)
2016. febr. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!