Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen színű menyasszonyi...

Milyen színű menyasszonyi ruha illene hozzám?

Figyelt kérdés
Égővörös hajam van, a vége pedig szőkített, inkább natórancs, mint szőke, csak a legvége szőke. A szememim barnák, a bőröm meglehetősen világos.

2015. okt. 31. 06:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Fehér
2015. okt. 31. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
*inkább narancs, mint szőke, elnézést az elírásért! :D
2015. okt. 31. 07:17
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék fehéret, ezért akartam megkérdezni :)
2015. okt. 31. 07:17
 4/19 anonim ***** válasza:
fekete
2015. okt. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Feketét sem szeretnék, a fehér bőrömmel az sem mutat jól.
2015. okt. 31. 08:19
 6/19 anonim ***** válasza:
Mikor én mentem férjhez,én is kikötöttem,hogy nem kell fehér ruha.Nekem hófehér bőröm,szinte fehérszőke hajam,és zöld szemem van.De mikor próbálgattam,akkor mégis egy fehér ruhánál éreztem,hogy ez az igazi,a tökéletes.Nagyon egyhén kékes beütése volt.Tehát lehet te is eldöntötted,de mikor majd próbálni fogsz,és megtalálod a tökéleteset,akkor nem fog érdekelni az sem,ha fehér.Ha egy ruha fehér lesz,és nem tetszik,az nem a színe miatt nem fog tetszeni.Így a leírásod alapján az ekrü illene hozzád,de tényleg próba után kell eldönteni.
2015. okt. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
52%
mégis honnan tudjuk?? azt sem tudjuk, milyen színeket vagy mit mernél bevállalni. én ebben a kérdésben konzervatív vagyok, de nem teljesen. nálam még az ekrü, ezüst, elefántcsontszín, esetleg púderszín is szóba jöhetne, de ilyen kék, zöld, lila förmedvények tuti nem.
2015. okt. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
*milyen színeket szeretsz
2015. okt. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Bármilyen színt szívesen viselek. Egyszerűen nem akarok fehéret és fehér árnyalatot bizonyos okokból, és tudni akartam, milyen színek passzolnak hozzám, hogy olyan színekben nézelődjek.
2015. okt. 31. 13:47
 10/19 anonim ***** válasza:

tükör előtt próbálgass magad elé fogva különféle színű anyagokat és úgy talán egyszer csak ráérzel: ez az! ezt kerestem! :)

így elképzelve, szövegből, nehéz, pl. én halvány sárgás színeket gondolnék, itt a 13 és 14 -es oszlop pasztell árnyalatai vagy a 15 3823 színe, de nem biztos

[link]

2015. okt. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!