Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mibe menjek szinházba? 15/L

Mibe menjek szinházba? 15/L

Figyelt kérdés

a héten megyunk a sulival szinházba és kicsit tanácstalan vagyok :/


a magassarku és a szovetkabát tuti, de a tobbi nem tudom mi legyen :/

gondolkoztam ruhán és farmeron is csipkée felsővel, zakoval


ti mibe mentek/mennétek?



2015. nov. 2. 19:38
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

sztreccs nadrágom egyáltalán nincs :D

a farmer egyáltalán nem koptatott :)

2015. nov. 2. 20:26
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan mehetsz a sötét farmerben és a csipke felsőben. Rendben van, hogy színházba nem úgy illik menni, ahogyan az utcán jár az ember, de szerintem már nem annyira szokás nagyon kiöltözni és ez szerintem nem az a suttyó kategória. Én tavaly voltam utoljára színházban, az iskolával mentünk és kiadták nekünk, hogy mindenki öltözzön ki csinosan...lányok szoknyában, ruhában, magassarkúban vagy valamilyen nadrágban, blézerben valamint a fiúk öltönyben, nyakkendővel jelentek meg....Rajtunk kívül kb. 10 embert láttunk, akik hasonlóan voltak felöltözve és mindenki úgy bámult minket mint valami hülyéket, hogy ezek meg mit képzelnek, hol vannak...pedig még késő esti előadás is volt, amire azt mondják, hogy illik jobban kiöltözni...Persze, ha valamilyen nagyobb volumenű dolog lesz vagy olyan helyre mentek akkor csinosabban is lehet öltözni meg szerintem ez amúgy is mindenkinek a szíve joga, de szerintem alapvetően nem kell ezt túlmisztifikálni. Előttem is írták, hogy úgysem érdekelni senkit, hogy mi van rajtad.
2015. nov. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szerintem menj színházBA!

Ja és ruháBAN menj a színházBA! - Megfelelő alkalmi öltözetBEN.

Aztán meg vedd elő a nyelvtankönyved és nézz utána a határozóknak és ragoknak... (-ba, -be, -ban, -ben)

Szívesen!

2015. nov. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
bocs, hogy néhol kimaradt 1-1 betű vagy éppen 1-gyel tobb lett...
2015. nov. 2. 21:41
 15/16 anonim ***** válasza:
72%
Nem értem az ilyen kérdezőket, mint te. Látszik, hogy rég eldöntötted, hogy farmerben akarsz menni, mert nekiállsz okoskodni mindenkivel szemben, aki mást javasol. Akkor viszont minek írtad ki a kérdést?
2015. nov. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Kiváncsi voltam mások véleményére.
2015. nov. 4. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!