Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van rá bármilyen esélyem is,...

Van rá bármilyen esélyem is, hogy erre az alkatra rám illő ruhát találjaK?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az, hogy nincs egy nadrág vagy szoknya se, amelyik jó lenne derékba. Felsőből is csak a sztreccsesek. Farmert évek óta egyetlen egyet találtam, ami jó lenne (anyám régi cuccai közt :P), de az meg nagyon rövid rám. Kerestem ugyanolyat a neten, de már nem gyártják. Mivel a méreteim csípő-102 cm, derék-67 cm, mell-95 cm, elég aránytalan vagyok. Magyarán túl nagy a combom és a hátsóm :) Megnéztem a mérettáblázatokat, hogy hányas méretet is jelent ez. Kezdek nem csodálkozni, hogy nincs egy rám illő nadrág sem: derekam 36-os, fenekem 40-es. Interneten sem találtam még semmi használhatót, mikor hazarendeltem, kiderült, hogy mégse jó.Sztreccsnadrágot nem hordhatok, mert szörnyen áll a combomon. Ötletek?


P.s.: Németországban élek, úgyhogy Magyarországon lévő üzletekkel nem tudom, mennyire megyek (megtalálhatóak-e ezek itt is?)


Válaszokat előre is köszönöm :)


16/L



2015. nov. 3. 13:44
 1/2 anonim válasza:
legtöbbször varrónő tud segíteni a dolgon. Én is vetettem már be nadrág derekából, nem is volt drága mulatság és nem is látszik, hogy át lett alakítva. Sok üzletben (Promod, Coin, talán Zara) vállalnak is ilyen átalakításokat, a próbafülkében kint szokott lenni az árlista.
2015. nov. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2015. nov. 12. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!