Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magyarországon vannak loliták?

Magyarországon vannak loliták?

Figyelt kérdés
Nem feltétlen olyanok akik minden nap lolit viselnek,hanem olyanok is akik csak egy-egy con/meet idejére öltöznek ilyen ruhákban,de szeretik a stílust,érdeklődnek iránta.Régen egy blogon láttam hogy voltak meetek,mostanában szervez még valaki ilyesmiket?Esetleg tudtok ezzel kapcsolatos ma is működő blogokat?Előre is köszönöm!

2015. nov. 4. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Sosem voltam tagja ilyen csoportnak, de a helyedben itt kezdenék nézelődni, kérdezősködni: [link] (egyébként 8. találat a google-ben)
2015. nov. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vagyunk páran, igen.
2016. jan. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És meeteket is tartotok,barátok vagytok vagy legalább ismeritek egymást?
2016. jan. 14. 17:47
 4/4 anonim ***** válasza:

a pesti, pest közeli lolik szoktak (vagy legalábbis régebben tartottak, mostanában már nem igazán hallok ezekről) de conon vagy harajuku walkon nyilván összefutunk. én vidéki vagyok, nekem nem sok ilyen barátom van (inkább csak olyan akit érdekel a stílus)

Akikkel én voltam jóban sajnos már nem ezt a stílust képviselik (több mint 10 éve rajongok a loliért :3)


Igazából ha lenne rá igény tényleg jó lenne programokat szervezni és összefogni ezt a közösséget is.

2016. jan. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!