Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, felvennétek egy ilyen...

Lányok, felvennétek egy ilyen összeállítást a barátotok kedvéért?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]



2015. nov. 7. 18:39
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ezek a cuccok nem annyira divatosak manapság, de ha a párotok vonzónak találja ezt az összeállítást, és szépen megkérne titeket, akkor felvennétek?
2015. nov. 7. 18:42
 2/21 A kérdező kommentje:
Ja, lemaradt hogy 24/f. :)
2015. nov. 7. 18:44
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem... amennnyiben nem éppen otthoni "visszatekintés a 90es évek üzletasszonyaira" estét tartunk. Akkor talán jelmeznek elmegy.
2015. nov. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
54%

Ha valaki már a barátom, akkor alap hogy elfogad úgy ahogy vagyok. Öltözködésben is. Jó hogy nem már a melltartódat is ő választja... A blúz jól viselve divatos is lehet akár.


Ha ilyen befolyásolható vagy, akkor leértékelted magad. Dönsd el, partnet vagy házieb akarsz e lenni. Ha nem kellesz neki ahogy vagy,akkor mehet isten hírével. De az a baj, hogy te függesz tőle, és meghunyászkodol az akarata előtt, uralkodik rajtad, mert hagyod..

2015. nov. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
baz meg.. az gyenge kifejezés, hogy nem divatosak. ebből a (konkrétan kismama) bugyiból meg a gyógypapucsból kénytelen vagyok azt gondolni, hogy neked valami perverziód van. sosem venném fel ezeket (maximum a blúzt), és ha ilyenre kérne a barátom, valószínűleg ki is dobnám.
2015. nov. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez a gyógypapucs a végén betett. :DDDDDDDDDDDDDDDD Idióták! :D
2015. nov. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Jájj, szakadok. Fel voltam rá készülve hogy miniszoknya lesz, köldökig dekoltált felső meg platform cipő :p.


Igen, felvenném, simán.

2015. nov. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
84%
Ez a kérdés vicc akar lenni ugye? Ha nem, akkor meg a válaszom: nem kezdenék olyan pasival akinek ilyen vagy bármilyen más perverziója van.
2015. nov. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
26%
8: akkor nagyon rossz lehetsz az ágyban.
2015. nov. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Az első képen a nadrággal nincs baj, végól is sokan hordják és van akinek jól áll.

A második képen lévő bugyit nem venném fel, mégpedig azért nem mert nem vagyok 6-7 hónapos terhes, sőt terhes sem. Ugyanis ez egy kismama bugyi, kimondottan terhes nőknek ajánlják a kényelem miatt. Harmadik képen lévő fehér inggel sincs baj. A legtöbb nőnek van hasonló fehér inge ha más honnan nem is akkor a bankett miatt vagy az érettségi miatt. Klasszikus viselet egy hosszú nadrág+ fehér ing.

A papucs meg gyógypapucs..nővérek szívesen viselik.

A válaszom egyébként. Senki kedvéért nem öltöznék olyan ruhába amiben nem érzem jól magam..

23/N

2015. nov. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!