Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet 70DD vagy 70E-s...

Hol lehet 70DD vagy 70E-s melltartókat kapni?

Figyelt kérdés

Marks&Spenceren és Reserveden kívül.


Sajna a legtöbb helyen (H&M, intimissimi, tezenis) megáll az élet 75-85 A-D között.


Online persze van mindenütt, de sok macerával járt eddig, mert mégis kicsi volt a 70DD, bevágott, vagy push-up volt annak ellenére, hogy a leírásban nem volt benne... Szóval nekem fel kéne próbálnom.



2015. nov. 7. 22:34
 1/3 opened paradise ***** válasza:

Álmaimban tuti...:D

Amúgy kínaikban biztos van.

2015. nov. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kínaiban nem hinném. Triumph, Anita. Tescoban is láttam már, de nem emlékszem hogy mindig van vagy csak egyszer volt.
2015. nov. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én mindig innen rendelek,ha akció van:


[link]


Tudom,fel kéne próbálni stb, de a curvy kate melltartók nekem próba nélkül is mindig tökéletesek voltak. Egyik sem adott push-up hatást, és marha kényelmesek. Meg persze szépek is. Ők tényleg akkorát gyártanak,amekkora méretet ráírnak.

2015. nov. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!