Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bizonyos helyeken (váci utca,...

Bizonyos helyeken (váci utca, vörösmarty tér) drágábbak a h&m, zara, stb. ruhák, mint máshol (árkád, köki)?

Figyelt kérdés

2015. nov. 8. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem jellemző.
2015. nov. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem. Országon belül egységárasak.
2015. nov. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ugyanannyi, mint mindenhol az egész országban!
2015. nov. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem lehetnek drágábbak, mivel egységárasak. maximum a kínálat más kicsit.
2015. nov. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A ruhák nem drágàbbak,de pl a környékbeli gyorséttermekben (KFC, Mcdonalds) 20-30 forinttal drágábbak a kaják. Oké, ez senkinek nem jelent problémát, de ők jól járnak, a több ezer eladott ételen keresnek és még a forgalom is nagyobb.
2015. nov. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Alapból én imádom az H&M-et, a kedvenc márkám,szinte minden ruhadarabom onnan van.Nemrég volt Budapesten a barátommal, és becipeltem magammal a Váci utcán levő H&M üzletbe.Hát... másfélszer annyiba került jó pár darab, mint az egyik székesfehérvári boltban.
2015. nov. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Előző, valamit elnéztél rendesen! Webshopban is fent vannak az árak, mindig stimmel!
2015. nov. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy direkt eltérnek az árak. Az szokott megesni, hogy megkapják az utasítást a leárazásra, de az üzletek kis késéssel áraznak át, de ilyenkor is általában a rendszerben már a kedvezményes ár szerepel.
2015. nov. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ne képzelődjetek már, ugyanaz a pulcsi ugyanannyiba kerül a váci utcában, az árkádban meg debrecenben is.. valamit benéztetek.
2015. nov. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem képzelem, tudom... Ugyanannyi minden mindenhol. A webshopban is. Az lehet, amit írtak előttem, hogy még nem cimkézték át leárazáskor.
2015. nov. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!